طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN
بهمن احمدی

بهمن احمدی

ارسال پیام

1- مازندران
X
۲۲۷۱۷۷۷ ۰۱۱۴ , ۲۲۷۲۲۲۲ ۰۱۱۴
۲۲۷۱۸۸۸ ۰۱۱۴
info@fbc.ir
fbc.ir
در دنیای فرا صنعتی امروز صنایع ای در عرصه تولید موفق اند که خلاقیت ،کیفیت و قیمت را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی را بعنوان بخشی از اهداف خود قلمداد کنند.

بر اساس این اعتقاد گروه صنعتی فولاد بهمن همگام با نیاز مشتریان عزیز، پس از گذر سالیان متمادی و کسب مهارت های لازم، اقدام به احداث و بهره برداری از مجموعه ای جهت تولید کویلهای رنگی با ظرفیت 90 هزار تن و لمینیت پی وی سی بروی کویلهای فلزی، با ظرفیت 30 هزار تن و فرم دهی طرحهای متنوع سفالی از ورقهای رنگی با ظرفیت 15 هزار تن و همچنین کرکره ورقهای رنگی و گالوانیزه در طرح های مختلف با ظرفیت 15 هزار تن در سال نموده است.

حضور اثر گذار در بازارهای داخلی و بین المللی و افزایش سهم این شرکت در صنایع فولاد کشور، از اهداف این مجموعه بوده که با همکاری مراکز علمی، تحقیقاتی و بهره گیری از دانش و تجارب نیروی انسانی کارآمد منجر به نتیجه گردید و این امر میسر نبود مگر در سایه حمایت و همفکری مشتریان گرانقدر و منتقد.

این شرکت افتخار دارد در همین زمان کوتاه با دریافت گواهینامه ها و لوح های تقدیر متعدد، استانداردهای مختلف را رعایت و کسب نماید.
Tuesday , 30 May , 03:15