طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

آیدین صادقیسینا علیزادهاکبر تقی زادهبهمن احمدیAbolfazl NabaviSomayeh Ahemehمازیار فخرقاسمیسهند چوبانحمید عرفانیانboshra javaheriمهدی علیزادهرضا مفاخر
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی به سبک لکسوس

خیمه ای بزرگ و موقت در قفسی منحصر به فرد.

بازدید : 31,772 بار

29 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

تیمی از طراحان حرفه ای، غرفه ی کمپانی لکسوس را در جشنواره ی طراحی ملبورن 2015 طراحی کرده اند. با طراگاه همراه باشید برای معرفی طراحی این آثار.

ذخیره عکس
طراحی به سبک لکسوس

برای دومین سال متوالی هنرمند باسابقه جوست باکر (Joost Bakker) و شرکت طراحی داخلی میم (Mim) آثار خود را به این نمایشگاه می آورند. باکر این غرفه ی سه طبقه را با چندین متر سیم بازیافتی و زنگ زده پیچید و آن را به شکل لانه ی پرنده­ ای در یک قفس ساخت. او در داخل این قفس، هزاران لاله ی صورتی را از سقف آویزان کرد و پس زمینه­ ای باشکوه از شاخ و برگ و گل به وجود آورده است .

شرکت طراحی میم، طیفی از رنگ سبز زمردی و سبز زیتونی را انتخاب کرد که در مبلمان مخملی و فرش­ های سراسر غرفه به چشم می­ خورد. بال­ های چوبی عمودی سفید رنگ، سالن­ های ناهارخوری و استراحت را از سایر قسمت­ ها متمایز می­ کند، در عین حال، وجود تصویر پس زمینه­ ای با طراحی سفارشی و ستون­ های مرمرین کارارا (Carrara)  ظرافت طراحی غرفه را بالا برده است.

ذخیره عکس
ظرافت طراحی

در میان تاسیسات و بناهای غرفه، دیواری پوشیده از پروانه­ های کاغذی و درهم به چشم می­ خورد که ساخته ی جورجی سکال (Georgie Seccull) است و مجسمه­ ای پلی­ استایرنی از نسل جدید آر-ایکس (RX) لکسوس با ابعاد واقعی دیده می­ شود که نیکولاس هوگیوس ( Nicolas Hogios )، طراح ارشد لکسوس، آن را ساخته است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

غرفه ی طراحی لکسوس هر سال تلاش می­ کند تجربه­ ای بی عیب و نقص از غذاها و طراحی ها برای بازدید کنندگان خود فراهم کند. لکسوس و مجلة آرتیشوک ( Artishoke ) میزبانی مشترک ناهار ویژه ی غرفه ی طراحی اوکس دی ( Oaks Day) را بر عهده داشتند. با بازدید : 31,772 بار


29 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:24