طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سحرناز سلیمانی پاکميثم ذکرياييuser 5شرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)سیروس مهراندیشالهام صحافیحسین مژدهیامیررضا امیریمحمد غفاریوحید حمزه پورمهرداد زواره محمدیالناز پائیز
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

تعویض مبلمان منزل از کاناپه تا نیمکت

مبلمان منزل خود را چگونه تعویض کنیم ؟

بازدید : 7,435 بار

05 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

انتخاب مبلمان منزل، نوع و رنگ آن شاید برای شما یکی از دشوارترین انتخابها باشد برای داشتن محیط لذتبخش در محیط خانه نیاز به سختگیری برا ی انتخاب مبلمان نیست . فقط کافی است نگاهی به وسایل کهنه و قدیمی خانهتان بیاندازید. شاید برای شما هم باورش سخت باشد! اگر شما هم مثل این مبل چرم گرانقیمت قدیمی را فقط یک مبل چرم گرانقیمت قدیمی ببینید، احتمالا بسیار شگفت زده خواهید شد از تغییراتی که یک مبتکر در این مبل ایجاد کرده  است. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
تعویض مبمان منزل

اگر تابه‌حال اقدام به خرید مبلمان چرم کرده باشید می‌دانید که واقعا قیمت بالایی دارند. هنرمندی خلاق در حین ایجاد تغییراتی در اتاق خواب خواهر‌زاده‌اش ایده‌ای برای نیمکت چرم قدیمی که از فروشگاه لوازم دسته دوم فروشی به قیمت بسیار ارزان خریده بود خطور کرد و آن را به چیزی کاملا متفاوت تبدیل کرد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر تابه‌حال اقدام به خرید مبلمان چرم کرده باشید می‌دانید که واقعا قیمت بالایی دارند. هنرمندی خلاق در حین ایجاد تغییراتی در اتاق خواب خواهر‌زاده‌اش ایده‌ای برای نیمکت چرم قدیمی که از فروشگاه لوازم دسته دوم فروشی به قیمت بسیار ارزان خریده بود خطور کرد و آن را به چیزی کاملا متفاوت تبدیل کرد.نتیجه‌ی این کار یک نیمکت خوش دوخت چرمی زیبای شیک شده، که قیمت تمام شده‌ی آن خیلی کمتر از چیزی بود که برای خرید یک مبل جدید باید پرداخت می‌کرد.

ذخیره عکس
تعویض مبمان منزل

این پروژه نمونه‌ای جالب از تلاش و نوآوری در کار طراحی است . به نظر شما آیا می‌توانید طراح منزل خودتان باشید. نظرات و ایده‌های خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 7,435 بار

05 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هامبلمانکاناپهمبلمبلمان منزلمبلمان اتاق نشیمنمبلمان چرممبلمان خانهمدل مبلمان

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:16