طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

قالیکده iran carpetمازیار فخرقاسمیآذران پلاستیک azaran-plasticابزار تونل جهانuser 5اکوآرکانیتا  فضلینیلپر info@nilper.irامیررضا امیریمرضیه مجدالاشرافیسهند چوبانشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

گوشه ای برای کودکان

برای آن ها که درگیر دکوراسیون شیک و با صفای فضای کودکان خود هستند.

بازدید : 36,130 بار

13 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در اتاق های کودکان تمایل به استفاده از رنگ های اصلی برای جلوه ی بیشتر، عکس برگردان های کارتونی و پلی استر وجود دارد اما امروز در طراگاه قصد داریم با چند راهنمایی برای ایجاد فضای دوستانه و زیبا برای کودکان، آن کابوس پالت رنگ را از بین ببریم.

ذخیره عکس

شروع با عوامل خنثی:

 اتاق بچه نباید به بهانه ی راحتی و الهام بخشی به کودکان، زننده جلوه کند. با چند نمونه از طرح رنگ های نامتعارف ، ما می توانیم فضای کودک شما را لذت بخش بسازیم. طرح هر اتاق بچه ای باید با عوامل خنثی آغاز شود. خنثی ها می توانند با بچه ها از کودکی تا نوجوانی رشد کنند. خنثی ها می توانند برای دختر یا پسر به کار گرفته شوند.

ذخیره عکس

جمع و جور کردن:

یاد دادن جمع و جور کردن وسیله ها به بچه ها و ایجاد مکانی برای آن مستلزم وجود مکان درستی برای این کار است. سطل ها و کمدها در اتاق بچه ها برای همه قطعات کوچک لگو (Lego) یا سایر وسایل دستی هستند که  یک راه آسان به بچه ها برای جمع آوری کردن می دهند. وقتی به دنبال مبلمان برای اتاق کودک خود هستید قطعاتی با امکان جای دادن وسایل اضافه انتخاب کنید. انتخاب مبلمانی که جاهایی برای نگهداری وسایل بچه ها مثل پازل و .. داشته باشد.

 رنگ مکمل:

برای پیشگیری از افراط در استفاده از رنگ های اصلی معمولی، قسمت خاصی از چرخه ی رنگ را در نظر بگیرید. به جای قرمز، زرد و آبی ، ترکیب رنگهای مختلف و تون های خاموش استفاده کنید. پس از انتخاب رنگ مورد علاقه ی فرزندتان آن را با رنگ های مکمل مانند بنفش، نارنجی یا سبز مخلوط کنید. اگر کودک شما زرد دوست دارد سعی کنید آن را با یک طیف جواهری مثل زمرد ست کنید. 

ذخیره عکس

ترکیب شاهکارها:

هنگام تزئین دیوارها از یک کودک، کمک بگیرید قاب بندی یکی از شاهکارهای کودک شماست که از مدرسه به خانه ارمغان می آورد. یک ترفند برای ایجاد آثار هنری درخشان کودکان ، انتخاب یک قاب زیباست سپس باید سازنده قاب یک حصیر را برای تناسب قطعه ببرد. این کار بسیار ارزان تمام می شود و بعداً به راحتی می توان در آن تغییر ایجاد کرد.

اثر هنری با حیوانات:

چه اتاق بچه ای به یک خر بر روی دیوار نیاز ندارد؟ همه ما دوست داریم تم یک حیوان را به اتاق بچه ها اضافه کنیم. انتخاب تعداد کمی از آثار هنری برای فضای کودک شما می تواند احساسی شبیه تعلق برای او ایجاد کند اما برای بقیه خانه دیگر لازم نیست این کار را تکرار کنید. کارت های تبریک زیبا یا چاپ های ارزان قیمت می تواند برای یک تابلوی دیواری قاب بندی شوند. شما همچنین می توانید یک تخته برای کودکتان میخ کنید تا بلیط های فیلم و خرده ریزهای دیگر را به آن پونز کند تا احساسی شبیه فضای خودش را ایجاد کند.

ذخیره عکس

کتان های دوست داشتنی:

روتختی با کیفیت با کمی رنگ های پخته می تواند یک اتاق کودک رنگ و رو رفته را با پالایش کردن نشاط بدهد. مزیت آن ها در راحتی بیشتر و بهتر تمیز شدن نسبت به انواع پلی استر است. هنگامی که تخت ساخته شد اجازه بدهید کودکتان بالش ها را انتخاب کند. گزینه های تزئینی و جذاب زیادی وجود دارد که به اتاق کودک شما شخصیت می دهد. برای افزودن سرزندگی به فضا دنبال بالش هایی با بافت و الگوهای متفاوت بگردید.

ذخیره عکس

همین حالا می توانید دست به کار شوید و حداقل یکی از این موارد را برای اتاق کودکتان اجرا کنید، طراگاه همواره مشتاق ثبت تجربیات زیبای شما در بهبود کیفیت محیط زندگیتان است.


بازدید : 36,130 بار

13 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:29