طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

فرهاد علیزاده افشارالهام صحافیایمان رجبیانفاطمه براتیویدا لطفیمحمد غفاریامید ضرغامیعلیرضا شریفانمحمد اسدالهیطاها رضاییمرضیه مجدالاشرافینگار سریع الاطلاق
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دیوارپوش های پلیمری

بررسی دیوارپوش های پلیمری

بازدید : 7,673 بار

10 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این نوع دیوارپوش ها مزایای زیادی نسبت به کاشی کاری های متداول در ساختمان ها دارند ولی در کشور ما کمتر مورد استفاده قرار گرفته اند، با طراگاه همراه باشید تا بیشتر با این نوع از دیوارپوش ها آشنا شویم.

ذخیره عکس
دیوارپوش های پلیمری

ویژگی های کلیدی و مزایای دیوارپوش های پلیمری شامل  رنگ آمیزی ویژه است که افزایش عمق بصری را موجب میشود، ماوراء بنفش تنظیم شده نیز از محاسن دیگر این محصولات است.. IPA اکریلیک ؛ می تواند نور را پشت ورق بدون رنگ آمیزی ویژه  قراردهد تا به تصاویر جان ببخشد و زنده تر شوند. این محصول برای نمایش تصاویر دیواری، علائم و دیوارپوش مناسب بوده و صد درصد ضد آب است. همچنین این دیوارپوش ها دارای رنگ های ترکیبی هستند و قابل برش در اندازه های مختلف نیز می باشند.در مجموع محصولات پلیمری دارای انعطاف پذیری لازم برای ایجاد فضای داخلی نوآورانه و سفارشی، در هر رنگ، اندازه و شکلی میباشند.

ذخیره عکس
دیوارپوش های پلیمری
  • بونتان ها ( Bonethane )

 ثابت شده است که این دسته از محصولات همواره بیش از انتظارات طراحان بوده و متناسب با دیدگاه زیبایی شناسی آنها است. این گروه از دیوار گوش ها بادوام، با انتخاب های رنگ نامحدود و همچنین مناسب برای فرآیند های رنگ آمیزی مجدد میباشند.

ذخیره عکس
  • بونتان پرمیوم ( Bonethane Premium )

این محصول یک جایگزین واقعی برای شیشه است، این پلیمر دیوارپوشی مناسب برای حرارت بالا، هم برای کاربرد در محیط داخلی و هم خارجی است. این محصول تنظیم شده با ماوراء بنفش در هر رنگ همراه با زمینه ی رنگ آمیزی ویژه و برتر ارائه شده است. این محصول در هنگام برش نمیشکند یا ترک نمیخورد و در هنگام حریق قابلیت خاموش کردن خود را دارد. سهولت برش و کارآمدی آن، معماران و طراحان را تحت تاثیر قرار می دهد، همچنین یک جایگزین بسیار سریع تر به جای نصب کاشی می باشد بطوری که 81 درصد سریع تر از شیشه و دیوارپوش های اکریلیک در فرآیندهایی مانند برش، دریل کاری،قابل آماده سازی است.

ذخیره عکس

 

  • ورق اکریلیک IPA

سطوح اکریلیک IPA از ورق های اکریلیک با کیفیت PMMA ساخته شده و برای کاربردهای چند منظوره تجاری و خانگی بسیار مناسب هستند که از آن بین میتوان به این موارد استفاده اشاره کرد: خشکشویی ها، سالنهای ورزشی، سونا ها، سطوح میز، پنل های چاپ دیجیتال و چاپ عکس، فضای بارها، قفسه ها، ویترین جلوی فروشگاهها؛علامت ها وتابلوهای شرکت های بزرگ، صفحه نمایش پروژکتور، دیوارپوشهای لوکس حمام، صفحه نمایش منوها، نمای خارجی، دوش، و بورد های آموزشی.

ویژگی های کلیدی و مزایای ورق های اکریلیک PMMA / IPA شامل سطوح با خاصیت بدون تغییر رنگ، قابلیت برش به اندازه و شکل دلخواه، امکان استفاده از هر رنگ و چاپ دیجیتال انتخابی، مناسب برای کلیه فضاهای خیس و مرطوب می باشد.

  • رنگ آمیزی ویژه

ورق های Bonethane با زمینه رنگ آمیزی ویژه ارائه شده اند، که آثار ناخوشایند بجامانده از اثرات سیلیکون یا پوسته پوسته شدن پوششی که یک بار به دیوار نصب شده است را از بین میبرد. همچنین رنگ آمیزی ویژه، عمق بیشتری به رنگ و استحکام میدهد به طوری که با ورق های اکریلیک اسپری شده معمولی برابری می کند.رنگ آمیزی ویژه موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ی آماده سازی دیوار در هنگام نصب ورق های Bonethane میگردد.

ذخیره عکس
دیوارپوش های پلیمری

در مقایسه با شیشه و اکریلیک، سبک تر است، در برابر ضربه مقاوم تر است، نصب آن تا 81 ٪ سریع تر از نصب شیشه و اکریلیک بوده و همچنین به مواد اجازه می دهد تا جریان هوا به بیرون بخوبی انجام شود و در معرض هوا قرار گیرد.انواع مختلف دیوارپوش های Bonethane با پوشش آنتی گرافیتی ) مقاوم در برابر نقاشی و نوشتن(  نیز موجود است.پلیمرهای رنگی دیوارپوش با چاپ هنری دیجیتال و پنل های دیواری با زمینه رنگ آمیزی ویژه از خصوصیات این محصول است. دیوارپوش های Bonethane Premium طوری طراحی شده اند که همانند ورق ام دی اف برش بخورند که این امراجازه می دهد در محل اجرای کار این ورق ها برش خورده ، سوراخ یا صاف و رنده شوند.

ذخیره عکس

 

مزایای کلیدی این دیوارپوش ها شامل مقاومت در برابر نقاشی و نوشتن، ویژگی های خاموش کردن خود در زمان حریق، قابلیت دریل کاری تا لبه ها، ایده آل برای علائم و یا تابلوهای صفحه نمایش شرکت های بزرگ، توزیع حرارت بسیار عالی و همراه با توانایی مقاومت در برابر ضربه و شکستگی، قابلیت بازیافت کامل 833 ٪ ، عایق صوتی استثنایی و وزن کم است.همچنین در صورت هر گونه نوسازی ورق های Bonethane بر خلاف اکریلیک، کاشی و مواد شیشه ای قابل حمل و قابل استفاده مجدد هستند و ترک نمیخورند. این به این معنی است که دیوارها را می توان با ورق اصلی و اولیه Bonethane تعمیر و بازسازی نمود

ذخیره عکس
دیوارپوش های پلیمری

حالا اگر می خواهید دیوارپوش خانه ی خود را نو کنید، انتخاب های  بیشتری دارید. برای آشنایی با محصولات بیشتر، طراگاه را دنبال کنید


بازدید : 7,673 بار

10 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:30