طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

علیرضا فخفوریسهند چوبانzahra sadeghiفاطمه براتیمحمد غفاریفریناز رضویالهام صحافینگار سریع الاطلاقعلیرضا شریفانمحمد اسدالهیرضا مفاخرانیتا  فضلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده‌هایی برای تغییرات فصلی دکوراسیون منزل

چگونه دکوراسیون منزل را تازگی ببخشیم؟

بازدید : 18,411 بار

11 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

تابستان به پایان خود نزدیک می‌شود و پاییز در راه است. خیلی از ما احساس می‌کنیم که نیاز به تغییر چیزهایی در دکوراسیون منزل‌هایمان داریم. یک تغییر تازه برای فصلی تازه. اگر شما نیاز این احساس را دارید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید، در این‌جا چند ایده‌ی جذاب برای 4 اتاق اصلی منزل (آشپزخانه، اتاق‌نشیمن، اتاق ناهارخوری و اتاق‌خواب) برایتان در نظر گرفته‌ایم تا شاید منبع الهامی برای تغییر دکوراسیون‌تان باشد. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

آشپزخانه


کاورهای ظروف پخت
پوشش‌های براق و کرومیک ظروف پخت بر‌روی فِرهای مسطح، علاوه‌بر داشتن یک سطح درخشان و بازتابنده نور، به‌خوبی از اجزای روی فِر نیز محافظت می‌کنند. می‌توانید آن‌ها را با کابینت‌های بادامی رنگ سِت کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

کاغذهای استنسیل


یک کاغذ استنسیل گل‌دار، یا حداقل دارای خطوط منحنی و نرم بر‌روی دیوار پشت سینک و کابینت‌ها می‌تواند یک لطافت دوست داشتنی به آشپزخانه‌ای که عموما زاویه‌های تیز و خطوط تندی دارد، ببخشد.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

جزیره پر کنتراست


در مرکز آشپزخانه‌تان، میز یا پیش‌خوانی بدون اتصال با محیط اطراف‌تان قرار دهید. اگر کابینت‌هایتان تیره‌تر هستند، نمونه روشن‌تری برای جزیر‌ه‌تان انتخاب کنید و بالعکس. یا خودتان آن‌را با رنگ متفاوتی که انرژی و خلاقیت آشپزخانه‌تان را بالا می‌برد نقاشی کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

اتاق غذاخوری


رنگ‌های چاشنی‌دار
به اتاق غذاخوریتان با رنگ‌های تپنده و چشم‌گیر، چاشنی اضافه کنید. صندلی‌های ناهارخوری گزینه‌های مناسبی برای تعویض رنگ و آپشن‌های دیگر هستند.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

بگذارید نورها بدرخشند!


می‌توانید با قرار دادن آینه در مسیر نورهای ناهارخوری دست به یک معامله برد- برد بزنید! چراکه بازتاب آن نورها نیز به اتاق‌تان باز می‌گردد و زیبایی نورپردازی اتاق‌تان را دوچندان می‌کند.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

رومیزی‌های موازی


برای میزهای ناهارخوری طویل و کلاسیک، می‌توانید با انداختن رومیزی‌ها به‌صورت موازی، گپ و گفت‌های میزشام را خودمانی‌تر کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

اتاق‌نشیمن


مبلمان راحت و دست‌یابی‌پذیر
وجود مبلمانی راحتی با دسترسی چند منظوره که از هر چهار طرف قابل دسترسی باشد می‌تواند برای همه‌ی اعضای خانواده تازگی و راحتی فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

رنگ‌های متضاد


در اتاق‌نشیمنی که عموما تک رنگ است یا از رنگ‌های خاموش و زمینی تشکیل شده، می‌توانید از رنگ‌های پرانرژی و زنده، در کنتراست با محیط استفاده کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

ترکیب چوب با متالیک


وقتی سردی خاکستری‌ها با گرمی چوب‌ها درهم می‌آمیزد حسی از امید و زندگی به دکوراسیون منتقل می‌شود که هرکدام از آن‌ها به تنهایی از عهده‌اش برنمی‌آیند.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

اتاق‌خواب


صندلی‌های پا تختی
متناسب با رنگ و فرم تخت‌خواب‌تان از صندلی‌هایی در پای تخت استفاده کنید تا به هنگام پوشیدن کفش در ابتدای روز یا تعویض لباس در انتهای شب بتوانید روی آن‌ها حساب کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

دوقلو اما...


با گذاشتن دو پشتی بزرگ در پشت تخت‌خواب‌تان توهمِ دو تکه بودن تخت خواب‌تان را القا کنید! این ایده‌ی زیرکانه و معمولا خنده‌دار، تازگی و سرگرم کنندگی خاصی به اتاق‌تان اضافه می‌کند.

ذخیره عکس
دکوراسیون منزل

طراگاه هم‌چنان منتظر نظرات و ایده‌های شما در زمینه‌ی دکوراسیون داخلی منزل است.


بازدید : 18,411 بار

11 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیون داخلیتغییر دکورتازگی

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:22