طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

حمید عرفانیانلیلا عراقیانمرتضی سیاسرساربوک sarboukامیر دیزانیاسماعیل سحاب رحمن پناهروناک رافتمرتضی صادقیامیر قاسمیمحمد احمدیبابک مجدپورفرامرز گشایشی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

اتاق‌خواب شیک و لوکس همراه با جزئیات و دیگر هیچ!

چگونه یک اتاق‌خواب شیک و لوکس داشته باشیم؟

بازدید : 43,385 بار

26 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اتاق‌خواب به عنوان بخش مهم هر خانه‌ای شناخته می‌شود، تقریبا یک‌سوم وقت خود را در اتاق‌خواب هستیم، پس می‌بایست از فضای اتاق تا جایی که می‌شود انرژی دریافت کنیم. در این مقاله می‌خواهیم با فعالیت طراحی در اتاق‌خواب‌ها آشنا بشویم و ببینیم  برای طراحی یک اتاق‌خواب لوکس چه کارهایی می‌شود کرد. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
اتاق‌خواب شیک و لوکس

در واقع اتاق‌خواب پناهگاه ما است. چرا‌که بعد از یک روز سخت و کاری می‌خواهیم کمی در آن‌جا استراحت کنیم و به تجدید قوا بپردازیم. پس بهتر است در جای بسیار خوبی این تجدید صورت بگیرد. علاوه بر این مسائل اتاق‌خواب هر فرد معرف شخصیت و نحوه‌ی زندگی او نیز هست. 

ذخیره عکس

 

عموماً فضای اتاق‌خواب، را با گذاشتن یک سری المان‌های زائد چون کمد و سایر موارد از بین می‌برند و آن را به یک فضای آشفته و پر از وسایل جور‌واجور تبدیل می‌کنند، در اینجا با استفاده از دیواره‌ها و تکنیک ذخیره‌سازی شاهد هستیم که این المان‌های اضافی دیگر در اتاق‌خواب جایی ندارند. انتخاب رنگ در اتاق‌خواب بسیار اهمیت دارد، همه‌ی ما می‌خواهیم که اتاق‌خوابی گرم و راحت داشته باشیم، اما این چگونه امکان‌پذیر است؟ نکته در رنگ‌هایی است که در این طراحی استفاده شده‌اند، تضاد رنگ سفید با پالت رنگی خنثی سبب شده حس گرم بودن القا بشود.

 

از طرفی استفاده از طیف رنگ چوب با توجه به نزدیکی آن به مفهوم گرما بسیار هوشمندانه بوده است. با استفاده از چوب گرم در سایر المان‌ها می‌توانند به نوعی اتاق‌خواب را به تنوری شبیه کرد، که شعله آن بسیار کم است. باید دقت بشود که این استفاده نباید بیش از حد و اغراق شده باشد.

ذخیره عکس

از بالا به این طراحی شیک نگاه کنید! چیزی که در اینجا بسیار مشهود و واضح است، جانمایی بسیار خوبی است که برای بخش‌های حمام و دستشویی و همچنین فضایی برای وسایل در نظر گرفته شده است.

ذخیره عکس
اتاق‌خواب شیک و لوکس

تخت را باید در وسط اتاق قرار داد، این بهترین مکان تخت در اتاق است نباید تخت را به یک سمت متمایل کرد. هم‌چنین نور پخش شده در بالا بسیار نیز به فضا‌سازی دلنشین، اتاق‌خواب کمک کرده است. رو‌به‌روی تخت‌خواب، هم یک تلویزیون تعبیه شده که می‌توان گفت بسیار هوشمندانه و درست به‌کار گرفته شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در اینجا با یکدیگر یک اتاق‌خواب بسیار شیک و خوش ساخت را مرور کردیم. خوشحال می‌شویم نظرات خود را در مورد این نوع اتاق‌خواب با طراگاه درمیان بگذارید.


بازدید : 43,385 بار

26 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هااتاق‌خوابطراحی اتاق‌خوابدکوراسیون اتاق‌خوابچیدمان اتاق‌خوابمعماری

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:49