طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شرکت رویا طرح داخلیامیرحسین صرامینگار سریع الاطلاقجواد خداییسحرناز سلیمانی پاکامین قشقاییناهیده تقویمحمد احمدیامیررضا امیریاستیل البرز pr@steelalborz.comکمال کمونهفاطمه براتی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی اتاق‌خواب‌های مدرن

فراهم کردن فضایی خصوصی و دنج در محیط اتاق‌خواب

بازدید : 92,586 بار

11 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی و هر المانی که در اتاق‌خواب قرار می‌گیرد بسیار مهم است. طراگاه در این مقاله سعی دارد اتاق‌خواب‌هایی را معرفی کند، که از لحاظ طراحی بسیار درخشان هستند. هم‌چنین المان‌های منحصر به‌فردی درون هر یک دیده می‌شود.

ذخیره عکس
طراحی اتاق‌خواب‌های مدرن

با توجه به این‌که اتاق‌خواب، یک محل خصوصی است. پتانسیل بالایی برای اعمال سلیقه در مورد این مکان وجود دارد. افراد و طراحان خلاق از این فضای خصوصی نهایت استفاده را می‌برند، تا محیط بسیار دلنشینی برای خواب ایجاد کنند. با هم چند ترفند و طراحی مناسب اتاق‌خواب را مرور
 می‌کنیم.

ذخیره عکس

پر زرق‌و‌برق! واژه‌ای‌ است که بعد از دیدن اتاق‌خواب بالا به ذهن می‌آید. شکل و شمایل تیز پنل‌ها همراه با لوستری که در بالا طراحی شده، در کنار دیوارهای زمخت یک نوع تضادی را ایجاد کرده، که سبب می‌شود همه المان‌ها به خوبی دیده شوند.
زرق‌و‌برق این لوستر‌ها همراه با نور طراحی شده، به اندازه‌ی کافی نور مناسبی برای  اتاق‌خواب را ایجاد می‌کنند.

ذخیره عکس

 

اتاق‌خواب می‌تواند به یک اثر هنری یکپارچه تبدیل شود، فقط به شرطی که علاوه بر طراحی مناسب یک اثر هنری را هوشمندانه در دل آن جای دهیم. به این تصویر نگاه کنید، هر کدام از المان‌ها به گونه‌ای انتخاب شده‌اند، که یک بیان هنرمندانه در دل خود دارند. 

گذاشتن یک صندلی راحتی می‌تواند امکان دیگری برای استراحت در فضای اتاق‌خواب باشد. سقف اتاق خواب، به سادگی طراحی شده و هم‌چنین پانل‌هایی که در رو‌به‌روی تخت قرار دارند بسیار زیبا هستند. در کل اتاق‌خوابی را می‌بینیم که همه‌ی عناصر آن به طور مهندسی شده‌ای قرار دارند و هیچ المانی اضافی نیست.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

به دکور ساده در گوشه نگاه کنید، اتاق‌خواب را از یک فضای خشک خارج کرده است. مگر نه‌؟

ذخیره عکس
طراحی اتاق‌خواب‌های مدرن

به این اتاق‌خواب نگاه کنید، آیا رخت‌خواب آن به شما ایده نمی‌دهد که نباید حتماً از یک چارچوب مشخص برای اتاق‌خواب استفاده کرد. رنگ در این اتاق‌خواب حضور درخشانی ندارد، همه‌ی رنگ‌ها به نوعی خنثی انتخاب شده‌اند، البته با این همه فضای اتاق‌خواب به‌دلیل رنگ تیره‌ی تخت‌خواب و دیوار روشن آن هم‌چنان گرم است.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

محل قرار گرفتن کتاب عنصری فراموش نشدنی، در دکوراسیون داخلی اتاق‌خواب است و حتماً باید آن را لحاظ کرد.

ذخیره عکس
طراحی اتاق‌خواب‌های مدرن

اتاق‌خواب محل خلاقیت طراح است، می‌توان با خلق یک فضای دلنشین کاری کرد که افراد در این اتاق حس لذت‌بخش دو چندانی را همواره تجربه کنند. طراگاه را برای گرفتن ایده‌های بیشتر در زمینه‌ی اتاق‌خواب به دوستان خود پیشنهاد بدهید.


بازدید : 92,586 بار

11 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هااتاق‌خوابطراحیالمانرخت‌خوابتخت‌خوابدکوراسیون اتق‌خوابطراحی اتاق‌خواب

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:27