طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

علیرضا شرافتیمهدی مصلحیmostafa ahmadiعلیرضا فخفوریمحمد غفاریرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییآیدین صادقیپمپ ابارا اباراصفورا شریعتیروناک رافتامین جعفری منشرضا جعفری نژاد
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

مرکز هنری Len Lye

معرفی موزه و نمایشگاهی برای عرضه ی آثار هنرمند معاصر نیوزلندی

بازدید : 17,424 بار

13 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در قلب شهرNew Plymouth در نیوزلند موزه ای است که میزبان آثار یکی از مهمترین شخصیتهای هنری این کشور است، طراگاه نگاهی انداخته است به بازتاب خلاقیت های یک هنر مند در کالبد فضا.

ذخیره عکس

این بنا برای یادبود و نمایش آثار هنرمند شهیر نیوزلندی، Len Lye ساخته شده است، عنصر اصلی در طراحی این بنا حرکت است، نمای فولادی و موج دار نیز سعی دارد تا این حرکت را القا کند.

در بخشی از فضای این موزه پل هایی دیده میشوند که دو دیوار را به هم متصل می کنند، این پل ها مرکز هنری را به گالری گاوت برنر متصل میکند و از جالب ترین قسمت های این موزه به شمار میرود. شرکت معماری Peterson  با ایجاد یک حس غیر منتظره توانسته است این جذابیت بصری را بوجود بیاورد،

رنگ بندی داخلی موزه شامل زمینه ای از رنگ های خنثی است با قطعه هایی از رنگ های تیره تحت تاثیر قرار گرفته.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

دیوار های موج دار بتنی در تقابل با نورگیر ها، بازی زیبایی از نور و سایه را بوجود می آورد که حس دعوت کنندگی را به محیط داخلی نمایشگاه می بخشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

این مجموعه شامل مجسمه ها، عکس ها، نقاشی ها و تصاویر متحرک اثر len lye است. به نظر میرسد که مدیریت این مجموعه موفق شده است تا به بهترین شکل ممکن یاد و آثار او را حفظ کند .   

ذخیره عکس

به نظر شما هنرمندان جامعه ی ما چگونه پاس داشته می شوند؟ اگر تجربه ای از حضور در چنین بنایی دارید، آن را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 17,424 بار

13 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 03:10