طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

Mahnaz sharifiفرامرز گشایشیکمیل مهدی نژادالهام صحافینازنین سادات ملکوتیحبیب الله نیکنامیحسین نوروزیحمید نادریمحمد داوریامیررضا امیریصادق صیدبیگیمحمد مهدی دودانگه
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

آپارتمانی لوکس و معاصر را چطور می‌بینید؟

طراحی آپارتمان‌های لوکس و معاصر

بازدید : 127,822 بار

30 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

همه‌ی ما تصوری از یک خانه‌ی لوکس و معاصر داریم سعی می‌کنیم در اینجا  یک خانه‌ی لوکس دیگر را به شما نشان بدهیم، شاید نظرتان درباره لوکس بودن عوض شود. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان‌های لوکس

معمولا آسان‌ترین راه برای تشخیص یک ساختمان معاصر و لوکس نمای آن است به این  عکس نگاه کنید؟ آیا آن چیزی که می‌بنید با سایر ساختمان‌هایی که از قبل دیده‌اید یکسان است؟ به صلابت و ایستادگی آن همراه با المان‌های بلوکی با دقت بنگرید معاصر‌تر از این را تا کنون دیده‌اید ؟ 

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان‌های لوکس

این پروژه توسط «دیوید جیمز» معمار و همکارنش ساخته و پرداخته شده است استودیو آن‌ها بر ارائه طرح‌های قرار دادی و عملی منحصر به‌فرد متمرکز بود. در هر پروژه آن‌ها انتخاب می‌کردند که سبک آیا به صورت معاصر ساخته و پرداخته می‌شود و یا باید یک رویکرد سنتی نسبت به آن داشت. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در مورد پروژه‌ی Moondance رویکرد معاصر انتخاب شده است. این آپارتمان‌های فردی به تمامی دارای طرح‌های مجللی است. در این پروژه همه‌ی ساختمان‌ها به صورت معاصر و طرحی مدرن ساخته و پرداخته شده‌اند. همه‌ی این ساختمان‌ها  در  جزیره‌ی Brownsea  و نزدیک بندرگاه قرار دارند.

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان‌های لوکس

هر آپارتمان این مجتمع مسکونی به صورت قراردادی و برای هر فرد طراحی شده است، ایده‌ی اصلی در پشت کل پروژه‌، این بود که هر فردی که وارد مجموعه می‌شود یک تجربه‌ی زیستی متفاوت  در این بلوک آپارتمانی تجربه کند، اتفاقی که عموما نمی‌افتد و همه‌ی افراد از یک نوع ساختمان‌ها استفاده می‌کنند. علاوه بر این همه‌ی ساختمان‌ها در یک کل قرار بگیرند و به صورت مدرن و معاصر ساخته و پرداخته بشوند.

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان‌های لوکس

هر سه‌ی این آپارتمان‌ها از حداکثر نور استفاده برده‌اند. این امکان به واسطه‌ی پنجره‌های بزرگ‌، دیوار‌های شیشه‌ای و همچنین طرح ساده و باز در داخل هر آپارتمان طراحی شده است. پوشش شیشه‌ای و طرح‌های ساده و باز از ویژگی‌های داخلی ساختمان است. در این فضا‌ها سعی شده که یک فضای گفت‌و‌گو ی دو نفره  نیز وجود داشته باشد. 

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان‌های لوکس

درب‌های بزرگ کشویی شیشه‌ای توانسته به خوبی مابین فضا‌های داخلی و بیرونی ارتباط برقرار کند و یک جریان از محیط زیست را در ساختمان به راه بیاندازد.  در هر سه ساختمان سه اتاق‌خواب وجود دارد که در هریک حمام تعبیه شده است، بهره‌گیری از یک فضای پارانومایی با ترکیب المان‌های داخلی یک فضای گرم ایجاد کند. البته که در این ساختمان فضای خصوصی بسیار نیز محترم دانسته شده و برای آن از پرده استفاده شده است. 

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان‌های لوکس

ساختمانی را با یکدیگر مرور کردیم که با استفاده از فضای پارانومایی و همچنین  المان‌های معاصر  توانسته یک فضای مدرن وشیک ایجاد بکند. این ساختمان پارانومایی را به دوستان خود معرفی کنید طراگاه از این معرفی خوشحال می‌شود. 

 


بازدید : 127,822 بار

30 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاآپارتمان لوکسالمان معاصرآپارتمان شیکمعماری آپارتمانطراحی آپارتمانآپارتمان

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 00:56