طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

فرهاد علیزاده افشارسینا علیزادهکمال کمونهجلیل موسویصادق صیدبیگیmostafa ahmadiافشین قربانیروناک رافتnaser movahedسجاد اسدیبابک مجدپورامید ضرغامی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

باز طراحی و مرمت ، خلق تصویرهای جدید

خانه های مرمت شده به ما نشان میدهند که چگونه میتوان تصویر کاملا جدیدی از همان فضا را خلق کرد.

بازدید : 52,607 بار

13 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

معمار نیک دیور(Nick Daver) متریال های اقتصادی و مناسبی را برای معماری این ساختمان به کار گرفته است. در بازطراحی یک خانه دوبلکس در حومه ی آستین (Austin) او از فلز گالوانیزه و سنگ های چهارتراش برای نما استفاده کرده است. با طراگاه در این بحث همراه باشید.

ذخیره عکس

بعد از خرید واحد های مجاور در قرن 19، مالکین این این بنا فضایی چند طبقه را ساختند که شامل ایوان بام با مصالح فولادی است. طرح مایه ی معماری داخلی نیز مدرن و در عین حال خیالبافانه است. ترکیبی دوگانه که ویژگی معماری بسیاری از ساختمان های این دوره است و در طول فرآیند مرمت به دست می آید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اتاق های تاریک با سقف کوتاه و مساحت کم. طراحی داخلی چنین خانه ای در مونترال توسط معمار الکساندر بلوین (Alexandre Blouin) مورد مرمت و بازطراحی قرار گرفته است. با یکپارچه سازی معماری فضاهای داخلی و افزودن پنجره های مرتفع، او توانست فضا را بزرگتر و بهتر و روشن تر نشان دهد و ارتباط آن با بیرون را نیز به نمایش بگذارد.

مرمت و باز طراحی معماری خانه ای در خیابان تاریخی شهر کانزاس، صاحبخانه و معماران شش ماه برای مرمت معماری این بنا مذاکره کردند و سرانجام این طرح نهایی شد. تمایزی مدرن برای خانه های محبوب شهر به سبک شرت ویستذ(Shirtwaist style).

معمار کوین آلتر(Kevin Alter)این خانه ی 140 متری دوبلکس را کاملا متحول کرد. او علاوه بر استفاده از آجر برای پوشش دیوارها و قاب های فلزی برای پنجره ها، کف پوش های مدرن را به کار برد و فضای داخلی خانه را کاملا دگرگون ساخت.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

با طراگاه همراه باشید.


بازدید : 52,607 بار

13 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Monday , 24 April , 15:48