طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

فرامرز گشایشیFarzin Forouzanامیرحسین صرامیابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)نیما کیوانیشرکت رویا طرح داخلیمحمد مرتجیبهمن احمدیBabak Abbasiپمپ ابارا ابارامنصور اجلیمـــهـکامه کــرمانـی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی راه پله‌هایی متفاوت

چگونه راه پله‌های مدرن زیبا داشته باشیم ؟

بازدید : 7,739 بار

03 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

راه پلهها و طراحی راه پلهها نیز بخشی از معماری داخلی منزل است! در برخی از معماری‌ها به نوع ساخت و مدل آن توجهی نمی‌شود. در حالی که برای خانه‌های دوبلکس راه پله‌هایی را می‌توان ساخت که بسیار متفاوت بوده و در طراحی دکوراسیون منزل نقش مهمی را ایفا کند. ما دائما با تصاویری از راه پلههایی بسیار شگفت انگیز مواجه میشویم. بسیاری از مواقع، این طور به نظر میآید که بعضی از پلهها تا دقایق آخر پروسه‌ی طراحی در مورد اجرایشان خیلی تفکر نشده است . اما  ما در اینجا برای شما مجموعهای واقعی و کاملا اجرایی را معرفی می‌کنیم . با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی راه پله

اولین طرح ، به نام راه پله روبانی نام گرفته است. طراحش از روبانی  نازک موج دار شبیه‌سازی کرده است. این پله‌ها زیبا هستند اما وقتی شما عجله دارید دویدن به بالا یا پایین روی آن شاید کمی ترسناک باشد.

ذخیره عکس
طراحی راه پله

.مجموعه‌ای از کاشی‌های طرح چوب را هنرمندی خلاق کنار هم قرار داده و با خط‌هایی روی کاشی‌ها که در چهارده رنگ موجود است استفاده کرده و این راه‌پله‌ی جذاب و رنگارنگ نمایان ساخته است

ذخیره عکس
طراحی راه پله

این پله مخصوص منزل‌های مدرن ساخته شده که در آن فضای انبار مانندی به صورت جذاب طراحی شده است. سطح پله‌ها با تنظیمی منحصر به‌فرد به عنوان قسمتی از قفسه‌های دیواری برای نگه داری کتاب‌ها در آشپزخانه در نظر گرفته شده است.

ذخیره عکس
طراحی راه پله

این پروژه شامل پله‌هایی است که با استفاده از هندسه پیچیده اشکال مثلثی بههم آمیخته ساخته شده و به طور ماهرانهای در فضا معلق به نظر میرسد.

ذخیره عکس
طراحی راه پله

این پله‌های معلق که در روی دیوار حلقوی شناور هستند و به وسیله پنجره‌های مخفی بالا نورپردازی شده‌اند هم در نوع خود بی‌نظیرند.

ذخیره عکس
طراحی راه پله

شما نمی‌توانید نظر خاصی درباره‌ی  طراحی اینگونه راه پله‌ها بنویسید، آن‌ها قطعا جز منحصربه‌فرد‌ترین و بهترین پله‌هایی هستند که ما تا به حال دیده‌ایم. این پله‌ها قطعا برای ما یکی از محبوب‌ترین ها هستند.

ذخیره عکس
طراحی راه پله

برای ساخت این راه‌پله‌ی ساده  ترکیبی عالی از چوب و فلز را مشاهده می‌کنید، که برای سرازیر شدن نور در فضاهای خانه طوری طراحی شده که  جذابیت بصری بسیار زیادی ایجاد کرده است.

ذخیره عکس
طراحی راه پله

و آخرین مورد اما نه کم اهمیت‌ترین راه پله‌ها، این پله‌های مارپیچی چوبی هستند که بیشتر مجسمه‌ای هستند تا کاربردی.

ذخیره عکس
طراحی راه پله

شما در محیط خانهتان چه مدل راه پلهای نیاز دارید. با طراگاه در میان بگذارید.

کانال

     


بازدید : 7,739 بار

03 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاراه پلهطراحی راه پلهمعماری داخلی منزلطراحی داخلی منزلپله روبانیراه پله روبانیراه پله حلزونیراه پله شناورراه پله کتابخانه ایساخت راه پله

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:43