طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

افشین قربانیامین قشقاییصفورا شریعتیشرکت رویا طرح داخلیsina kamali tabriziطاها رضاییکمیل مهدی نژادسهراب رفعتسهند منشیسهیل براکمحمد مهدی دودانگهقالیکده iran carpet
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

بهسازی آپارتمانی در ملبورن

بهسازی یک خانه ی قدیمی توسط یک زوج هنرمند

بازدید : 6,372 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این خانه ی بازسازی شده، یک نمونه ی خوب از فضای مسکونی است که با خلاقیت و فکر طراحی  شده است، با طراگاه در نگاهی به این پروژه همراه باشید.

ذخیره عکس
بهسازی آپارتمانی در ملبورن

جما، هنرمند و دانکن، طراح گرافیک، سه سال پیش بعد از خرید آپارتمانشان درحومه ی شهر برونزویک ( Brunswick ) تصمیم گرفتند آنرا از حالت کهنه و کسل کننده و بی روح  به یک خانه ی روشن، جذاب و در کل مدرن اما کمی نوستالژیک، تبدیل کنند. این کار بسیار دشوار بود چون آشپزخانه جلوه ی ناخوشایندی داشت و اجاق گاز در وسط آشپزخانه قرار گرفته بود اما این زوج مصمم بودند این کار را انجام دهند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

با اینکه جما و دانکن تجربه ای نداشتند، اما با یک طراحی خوب و با کمی شجاعت، یک دیوار جداکننده کشیدند، فرش را عوض کردند، حفره ها را پر کردند و یک آشپزخانه ی سفارشی ساختند که درهای فرانسوی اش به حیاط خلوت کوچک باز می شود و این کار باعث شد کل فضا روشن گردد. اکنون شما هرگزنمی توانید حدس بزنید که این همان خانه ایست که خریده بودند. نوری که به  فضای پر ازگل و گیاه تابیده می شود، آپارتمان را به یک فضای گرم و دنج تبدیل ساخته است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

از زمانی که آپارتمان را خریدند، جما از اتاق خواب دوم به عنوان کارگاهی که در آن با طناب، صنایع دستی می سازد، استفاده کرده است. اکنون آنها آنجا را به اتاق خواب کودک تبدیل کرده اند. در این اتاق خواب زیبا، وسایل بازی کودکی های جما و دانکن که مربوط به دهه ی 80 هستند ، در کنار مبلمان چوبی مدرن و براق قرار گرفته است. این زوج دوست دارند فضای خانه را با وسایلی که از آنها خاطره دارند پر کنند. تقریباً همه چیز در خانه ی آنها از یک مغازه ی ارزان قیمت یا از دوست هنرمند جما خریداری شده است

ذخیره عکس
بهسازی آپارتمانی در ملبورن

اگر در خانه ای شبیه این زندگی می کنید، نقاط اشتراک و جذابیت های خانه تان را با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 6,372 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:28