طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

عباس اقسامیAbolfazl Nabaviشرکت رویا طرح داخلیامین جعفری منشمهدی علیزادهuser 5نگار سریع الاطلاقایمان رجبیانسمیه ابراهیمیکمال کمونهامیرحسین صرامینیما کیوانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

معرفی یک خانه‌ی ساحلی زیبا در فلوریدا

تلفیقی از عناصر طبیعی و صنعتی در دکوراسیون منزل

بازدید : 79,186 بار

16 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

یک زوج آمریکایی تصمیم گرفتند در یک منطقه‌ی ساحلی خوش آب‌و‌هوا خانه‌ای بخرند تا در تعطیلات، به همراه خانواده، آرامش بیشتری را تجربه کنند. آن‌ها یک خانه‌ی ویلایی نوساز را انتخاب کردند و با کمک یک طراح معروف، دکوراسیون داخلی را به سبک ساحلی با استفاده از عناصر طبیعی چیدند. در دکوراسیون این خانه، تلفیقی از عناصر طبیعی و صنعتی مشاهده می‌شود. با طراگاه همراه باشید تا این خانه‌ی ساحلی زیبا در فلوریدا را با هم بیشتر بررسی کنیم.

ذخیره عکس
خانه‌ی ساحلی

این ویلای ساحلی، با مساحت 511 متر مربع و با داشتن 6 اتاق‌خواب و 6 حمام‌، برای این خانواده‌ی 6 نفره، به اندازه‌ی کافی بزرگ است و آن‌ها می‌توانند پذیرای چندین خانواده برای مهمانی‌ها باشند. این زوج می‌گویند تا جایی که بتوانند در این ویلا زندگی می‌کنند و از آب‌و‌هوای دلپذیر فلوریدا لذت می‌برند. محیط گرم و صمیمی ایجاد شده با دکوراسیون زیبا، یکی از عوامل ترغیب این خانواده به زندگی در ویلا است. آن‌ها علاقه‌ی زیادی به حیاط دارند و برجسته‌ترین نقطه‌ی ویلا را حیاط خلوت آن می‌دانند. این حیاط با داشتن چندین میز و صندلی، محیط خوبی را برای نشستن و دور‌هم جمع شدن فراهم کرده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

به دلیل وجود جنگل در پشت ویلا، کسی قادر به ساخت و ساز در آنجا نیست و این مزیت بزرگی است. این خانواده مایلند بیشتر اوقات را در حیاط سپری کنند تا در روز از آفتاب و استخر لذت ببرند و در شب، با نشستن کنار آتش‌، لحظات خوشی را داشته باشند. ورودی خانه با دیوارهای سفید‌، عناصر طبیعی و کف چوبی، حس خوبی را القا می‌کند. طراح خوش‌ذوق، با بکارگیری نرده‌های یکسان در خارج و داخل خانه، زیبایی و هماهنگی خاصی را بوجود آورده است.

ذخیره عکس
خانه‌ی ساحلی

دیوار سرویس بهداشتی طبقه‌ی پایین با صدف پوشانده شده است که نمونه‌ی کاملی از ادای احترام به دکوراسیون ساحلی است. این دیوار در ابتدا از جنس چوب بود. اما در طراحی جدید تک تک صدف‌ها با دست به دیوار چسبانده شدند تا دکوراسیون زیبایی بوجود آید. مبلمان ساده، پرده شطرنجی و زمین چوبی با فرش زیبا، دکوراسیون گرم و جذابی ایجاد کرده است. ترکیب رنگ مناسب و استفاده‌ی هوشمندانه از وسایل دکوراتیو، تعادل خوبی در دکوراسیون بوجود آورده است.

ذخیره عکس
خانه‌ی ساحلی

اتاق‌نشیمن هم به ناهارخوری و هم به آشپزخانه راه دارد و همانطورکه در عکس می‌بینید، اتصال این سه محیط به هم‌، فضای بزرگ و راحتی را برای خانواده فراهم کرده است. میز ناهارخوری بزرگ‌، محیط مناسبی برای پذیرایی از مهمانان‌، به خصوص در تعطیلات و مناسبت‌های مهم می‌باشد. کف چوبی از جنس چوب درخت بلوط سفید و کاج‌، یکی از ویژگی‌های طراحی مورد علاقه‌ی زوج است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

دکوراسیون آشپزخانه‌، جزیره‌ای است و کابینت‌ها به انتخاب زوج صاحب‌خانه، آبی رنگ هستند. پنجره‌های بزرگ نور خوبی را به داخل آشپزخانه می‌آورند و انعکاس نور روی میز مرمرین، زیبایی درخشنده‌ای را ایجاد می‌کند.

ذخیره عکس
خانه‌ی ساحلی

اتاق‌خواب اصلی، به لطف دیوارها و مبلمان رنگ روشن، فضای دلباز و لطیفی دارد. تیرهای سقف که از جنس چوب کاج هستند، در ایجاد حس طبیعی نقش مهمی داشته‌اند.

ذخیره عکس
خانه‌ی ساحلی

حمام اصلی، دکوراسیون بسیار زیبایی دارد و طراحی آن متناسب با دیگر نقاط خانه است.کشوهای متعدد، نقطه‌ی قوت این حمام می‌باشند. اتاق‌های مهمان با استفاده از وسایل طبیعی و رنگ‌های خنثی، واقعا حس زندگی در ساحل را القا می‌کنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در حمام‌های میهمان، از سینک‌های بتنی سفارشی استفاده شده است. در یک اتاق‌خواب، چندین تخت‌خواب قرار داده شده که فضای مناسبی را برای استراحت فرزندان مهمان‌ها بوجود آورده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نظر شما در‌باره‌ی این خانه‌ی ساحلی زیبا چیست؟ با طراگاه در میان بگذارید.

 

   کانال


بازدید : 79,186 بار

16 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی معماریطراحی دکوراسیون منزلطراحی داخلی منزلخانه‌ی ساحلیویلاساحلصدفزیبالوکسخانهتخت‌خوابمیهمان

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:17