طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ویدا لطفیویستابست vista bestzahra sadeghiمهدی جعفری منشامیررضا امیریندا عاشوریانشرکت رویا طرح داخلیبیژن شجاعیناهیده تقویامید حیدری پوریmostafa ahmadimohammad marvasty
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

بخش اول شش نکته برای انتخاب مبلمان ایده‌ال شما

با انتخاب مبلمان مناسب، به خانه خود جلوه‌ای تازه هدیه کنید

بازدید : 42,678 بار

23 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

انتخاب مبلمان مناسب در این زمان مانند هر شی دیگری گزینه‌های بی‌پایانی را شامل می‌شود، که هر کدام از آن‌ها ویژگی خاصی را به نمایش می‌گذارند. استفاده از این راهنمایی‌ها‌، به شما کمک می‌کند تا تصویر روشنی از آن‌چه که می‌خواهید در دکوراسیون داخلی به دست بیاورید‌. در ادامه با ما در طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
مبلمان ایده‌ال

شماره یک‌: از اندازه‌ها غافل نشوید


شما ممکن است، بدانید دقیقاً چه نوع مبلمانی را مناسب می‌دانید‌، اما هنگامی که شما برای خرید مبلمان دلخواه خود به فروشگاه مراجعه می‌کنید با انبوهی از طرح‌ها، رنگ‌ها‌، قیمت‌ها و غیره مواجه خواهید شد که شاید نظر شما را تغییر دهند‌.

ذخیره عکس
مبلمان ایده‌ال

اگر شما در اتاق‌نشیمن خود فضای زیادی را در اختیار دارید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه میزان از فضا قرار است با مبلمان پر شود. آیا شما تنها یک نوع خاص مبلمان را مد نظر دارید یا می‌خواهید از دو یا سه نوع مبل استفاده کنید؟ میز‌های کوچک چطور‌؟ اگر اینطور است استفاده از مبلمانی ساده در کنار یک مبل با طرح ال (L) پیشنهادی مناسب است.

ذخیره عکس
مبلمان ایده‌ال

اگر شما به دنبال یک مبل به عنوان نقطه‌ی کانونی در اتاق‌نشیمن خود می‌گردید، استفاده از مبلمان با حالت مایل و کمی گرد بسیار مناسب است. در این جا مثالی از این نوع را مشاهده می‌کنیم.

ذخیره عکس
مبلمان ایده‌ال

اگر شما یک اتاق‌نشیمن کوچک دارید، مبلمان مورد استفاده شما کمی محدودتر و کوچک‌تر می‌شود. استفاده از یک مبل در نقطه دید و اصلی اتاق‌نشیمن، به طوری که مکمل سایر اجزای اتاق‌نشیمن باشد پیشنهادی قابل قبول است. تصویر زیر دکوراسیون داخلی کاملی برای اتاق‌نشیمن دو نفره است.

ذخیره عکس
مبلمان ایده‌ال

شماره دو‌: قبل از خرید‌، در مورد محل قرار گرفتن هر مبل تصمیم بگیرید


موفقیت در سازماندهی فضای در دسترس با تجزیه و تحلیل شیوه زندگی‌تان شروع می‌شود. شما بیشتر ترجیح می‌دهید چه کاری را در چه فضایی انجام دهید؟ آیا دوست دارید در این فضا به تماشای تلویزیون بنشینید؟ یا محلی برای انجام کارهای روزمره‌تان می‌خواهید؟ خانواده شما از اتاق‌نشیمن چه استفاده‌ای دارند‌؟ مکانی برای استراحت، مطالعه یا غیره‌؟

ذخیره عکس
مبلمان ایده‌ال

شماره سه‌: بهترین شکل و چیدمانی که برای اتاق‌نشیمن خود می‌پسندید را انتخاب کنید


اکنون که شما در مورد نوع مبلمان خود تصمیم گرفته‌اید‌، شکل دادن به فضا به شما کمک خواهد کرد که به هدفتان برسید. محل و شکل چیدمان هر یک از اشیا را تعیین کنید. مانند جدا کردن اتاق‌نشیمن از اتاق غذا‌خوری به وسیله چیدمان و شکل‌دهی به آن‌ها. در فضاهای باز به وسیله چیدمان‌هایی مانند چیدمان ال (L) شکل به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. 

ذخیره عکس
مبلمان ایده‌ال

نوع دیگر پیشنهادی استفاده از چیدمان با شکل گرد است، که باعث جدا شدن فضاها از یکدیگر می‌شود.

ذخیره عکس
مبلمان ایده‌ال

شما می‌توانید در کنار میز و صندلی در اتاق‌نشیمن خود از یک دی بد( daybed) استفاده کنید و یا حتی می‌توانید آن را جایگزین صندلی‌های تکراری کنید. دی بد در اتاق‌نشیمن فضای کمتری را اشغال می‌کند و به راحتی محلی برای نشستن چند نفر را ایجاد می‌کند. می‌توانید از دی بد به عنوان تخت‌خواب نیز استفاده کنید‌. 

ذخیره عکس
مبلمان ایده‌ال

امیدواریم اطلاعات لازم در خصوص انتخاب مبلمان ایده‌ال را به نحوی مطلوب، در اختیارتان قرار داده باشیم‌. همراهان عزیز، نظرات خود را در طراگاه با ما در میان بگذارید.

 

   کانال


بازدید : 42,678 بار

23 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاانتخاب مبلمانویژگی‌های خاصتصویر روشناندازه‌هافضاطرح النقطه کانونیسازمان‌دهی فضاشکل چیدماندی بد

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:26