طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

روزبه عالمیانالناز پائیزامیررضا امیریبیژن شجاعیحمید نادریرضا صیادیانهدی شکریانآزاده شاهچراغیسیروس مهراندیشجواد خداییمهدی مصلحیسوگند عندليب
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

خانه ی زیر شیروانی

خانه ی عجیب و دوست داشتنی در پروویدنس (Providence)

بازدید : 6,122 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

تصور زندگی در زیر شیروانی برای ما سخت است ولی با طراگاه ببینید چگونه این زوج با طراحی و خلاقیت محیط رویایی خود را در زیر شیروانی پیدا کرده اند.

ذخیره عکس
خانه ی زیر شیروانی

این خانه متعلق به یک زوج است، اندریاس مدرس امور مالی است و امی موزه دار. با وجود سقف زاویه دار در آپارتمان شیروانی شان، خورشید از پنجره ها ی شیبدار به تمام اتاق ها می تابد و هر فضای تنگ را دلباز می کند. با اینکه دیوارهای شیبدار، تعداد آثار هنری قابل نصب روی دیوار را محدود می سازد، خانه ی این زوج به طور صمیمانه ای پر از آثار هنری است، چون هر دو حامی آثار محلی هستند و به عکاسی علاقه ی زیادی دارند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

آنها محیطی دنج و مدرن را دوست دارند و میگویند :« با خرید از نمایشگاه های آثار هنری و صنایع دستی، هنرمندان محلی را حمایت کنیم! ما خوش شانسیم که در پروویدنس هستیم چون در هر بهار و پاییز، اینجا یک نمایشگاه برپا می شود». این زوج با استفاده از مجسمه های مدرن، مبلمان ارزان و پارچه های ارگانیک ارزشمند، آپارتمانشان را تغییر داده اند و فضایی هم خصوصی و هم در دسترس ایجاد کرده اند. اتاق زیر شیروانی کاملا  کارآمد است به همین دلیل فضای انبار ما را به طور جدی افزایش می دهد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

ارتفاع سقف این اتاق به حدی نیست که در آن بتوان ایستاد و زمین هم از تخته چندلا ساخته شده، به همین دلیل طراح، آنرا به یک فضای نشیمن اضافه تبدیل نکرده است. پنجره های سقفی برای نور طبیعی عالی هستند اما اگر آنها در روزهای طوفانی باز بمانند، گردوخاک زیادی به داخل وارد می شود. در آشپزخانه از هنر دست ساز استفاده شده است،آندریاس چراغهای اضافی در بالای پیشخوان و گاز نصب کرده است که هنگام آشپزی مفیدند و امی پرده های آشپزخانه را از تکه پارچه های اضافی دوخته است.

ذخیره عکس
خانه ی زیر شیروانی

این خانه ی گرم و فضای صمیمانه ی آن چقدر به ایده آل های شما نزدیک است؟ ایده های خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 6,122 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 10:38