طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمد قديريkaveh maleknejadمحمد فخری داریانویستابست vista bestمـــهـکامه کــرمانـیامير احمدي نياشروین حسینیمهدی جعفری منشالهام صحافیاکبر تقی زادهلیلا عراقیانمرضیه مجدالاشرافی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده‌هایی جذاب برای دکوراسیون دفتر‌کار

چه دکوراسیوتی باعث می‌شوند از کار در دفترتان لذت ببرید؟

بازدید : 18,790 بار

04 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی دکوراسیون دفترکار، از جمله مواردی است که  باید از چند زاویه مورد بررسی قرار گیرد. اگر هنوز دفترتان را دکوراسیون نکرده‌اید یا می‌خواهید تغییراتی در آن ایجاد کنید قبل از هر چیز باید بدانید که برقراری تعادل بین کارایی و راحتی در کنار زیبایی بی‌اندازه اهمیت دارد. به‌عبارت دیگر یک دفتر کار نه تنها باید برای حداکثر بهره‌وری تولید شود، بلکه باید به حدی خوشایند باشد که شما را عاشق کارتان کند! در این مطلب ایده‌هایی برای این هدف پیشنهاد شده که طراگاه امیدوار است با الهام از آن‌ها بتوانید دفتر کار دلخواهتان را طراحی کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون دفتر‌کار

انعطاف‌پذیری


وقتی شما یک دفتر کوچک دارید انعطاف‌پذیری بسیار حائز اهمیت است. چون باید فعالیت‌های مختلفی را که هرکدام امکانات خاص خود را می‌طلبد در یک مکان سازماندهی کنید. مثلا اتاقی برای جلسات و فضایی برای انجام وظایف اداری. در این دفاتر کوچک بهتر است میزهای فردی را به گوشه‌ها ببرید تا هر کس بتواند روی کارش تمرکز کند و مبلمانی با مرکزیت دفتر بچینید تا هنگامی که به جلسه‌ای نیاز است همه دور آن جمع شوند.

ذخیره عکس
دکوراسیون دفتر‌کار

بیرون را به درون بیاورید


بسیار شنیده‌ایم که طبیعت نقش مثبتی در عملکرد آدم‌ها دارد، به آن‌ها آرامش می‌بخشد، استرس‌شان را کم می‌کند و بهر‌ه‌وری‌شان را افزایش می‌دهد. راه‌های زیادی وجود دارید که طبیعت را بخشی از دفترتان کنید. گیاهان بلند گلدانی یا گیاه‌تر و تازه‌ای بر روی میز کار تمرکزتان را بیشتر کرده و باعث می‌شوند از کارتان لذت ببرید. اما طبیعت فقط گیاهان نیستند! با تعبیه پنجره‌های بزرگ و دارای چشم‌انداز  بگذارید تا نور طبیعی و روشنی آسمان به درون دفترتان بیاید.

ذخیره عکس
دکوراسیون دفتر‌کار

رویکرد نه‌چندان رسمی!


دفاتر بیش از‌حد جدی و متمرکز روی کار پس از مدتی با کاهش کارایی مواجه می‌شوند. برای خلق فضایی که همه کارکنان از آن لذت ببرند ناچار هستید فضاهایی را به‌راحتی، ریلکس و ارتباط کارکنان اختصاص دهید. در دفاتر بزرگ، یک تریا می‌تواند گزینه کاملی باشد. در دفاتر کوچک هم گوشه‌ای با مبلمان راحتی یا یک ناحیه‌ی اشتراکی برای غذاخوری مناسب است.

ذخیره عکس
دکوراسیون دفتر‌کار

رنگ‌آمیزی 


اهمیت رنگ‌ها در هر دکوراسیونی غیر قابل انکار است. رنگ‌های مشخص، تأثیرات متفاوتی دارند و توسط افراد به گونه‌های متفاوتی درک می‌شوند. رنگ آبی آرامش‌بخش است، قهوه‌ای گرما و دنجی القا می‌کند، سبز تیره کمی غمگین کننده است و زرد و نارنجی رنگ‌هایی سرشار از انرژی هستند که به هر فضایی شور و نشاط می‌دهند. بسته به کاربری هر قسمت از دفتر باید رنگ مناسب را انتخاب کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون دفتر‌کار

شخصی‌سازی


برای داشتن محیط‌کاری لذت‌بخش نیاز به مقداری شخصی‌سازی دارید. این می‌تواند شامل یک کار هنری، قاب عکسی از شخصیت مورد علاقه‌تان یا پوستری بزرگ در بالای میز‌کارتان باشد. این گونه شخصی‌سازی به‌ویژه برای دفاتر کار خانگی فوق‌العادده به‌نظر می‌رسد.

ذخیره عکس
دکوراسیون دفتر‌کار

شما برای دکوراسیون دفتر‌کارتان چه اید‌هایی در سر دارید؟ آن‌ها را به طراگاه معرفی کنید.


بازدید : 18,790 بار

04 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ ها



دکوراسیون دفتر کاربهره‌وریکاراییمحیط لذت‌بخش

مطالب محبوب »

Thursday , 22 June , 22:59