طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

طاها رضاییسهراب رفعتجلیل موسویمحمد مرتجیFarzin Forouzanداوود آبادیuser 5میثم ذکریاییجمال احمدی شلحهبابک مجدپورامین جعفری منشعلی رضا بندر اباد
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

5 راهکار زمستانی برای اقلیم های سرد

رویکردهای خاص در طراحی زمستانی ساختمان ها

بازدید : 11,077 بار

20 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

با شروع فصل سرما، ساختمان هایی که در اقلیم های سرد واقع شده اند نیازمند رویکردهای خاص در طراحی هستند که آن ها را از سایر ساختمان ها متمایز می کند. با ما برای بررسی این ایده همراه باشید.

ذخیره عکس

یک طرح مینیمال، طراح، جاناتان تاکی ( Jonathan Tuckey ) ، خانه دو بخشی خود در سوییس را به یک محیط شاد خانوادگی و راحت تبدیل کرده است.پرده های تقسیم کننده،یک فضای خصوصی را ایجاد کرده ضمن این که یک فیلتر دمایی ساخته است.

ذخیره عکس

گرمای کف: گرک ووتن ( Greg Woote )، مالک هنر دوست این عمارت در نیویورک، خانه اش را با مجموعه ای از مبلمان و اشیاء خاص، تزیین کرده است. برای یکی از دو نقطه ای که در نزدیکی فضای  نشمین است، او از تاتامی بر روی کفپوش چوبی استفاده کرده است. با یک سیستم گرمایشی شما می توانید در این خانه با پای برهنه بر روی یک کف گرم راه رفته و لذت ببرید.

ذخیره عکس

 عایق: در برکشایر ( Berkshires)، لی کلود ( Lea Cloud) از استودی سی آر نیویورک سیتی (Lea Cloud of NewYork City’s CR  ) یک صفحه باران گیر را از چوب سفید سرو آتلانتیک طراحی کرده است که در ده سانتی متری ساختمان قرار دارد. این پوشش امکان تهویه مطبوع در خانه را داده، هر گونه رطوبت را دفع کرده و فومی که بر روی ساختمان قرار گرفته است را پوشش می دهد و در عین حال نورگیر است.

ذخیره عکس

چیدمان: ویلایی خانوادگی در بریتیش کلومبیا، با 15 تخت خواب و دو صندلی دو قلوی کنار پنجره ای در حالیکه کمبود فضا برای خواب وجود ندارد.

ذخیره عکس

خود را تجهیز کنید: در حاشیه ی روستای لچ (Lech) در استرالیا، بازشوهای بزرگ چوبی یا کرکره ها به حفاظت از پنجره ها در برابر آسیب به هم کمک می کند. همچنین فولاد در تقویت فریم خانه چوبی نقش دارد.

با ما همراه باشید.


بازدید : 11,077 بار

20 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 24 June , 11:20