طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سهند منشیشهاب میرزاییاناکوآرککسری سعادت جوعباس اقسامیبیژن شجاعیرزیتا فتاحیهدی شکریانمحمد قديريkaveh maleknejadامیررضا امیریمصطفی اذری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی پنجره‌های خلیجی

چطور چالش پنجره‌های بزرگ در خانه‌ها را حل می‌کنید

بازدید : 28,555 بار

04 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

وقتی در خانه پنجره‌های بزرگ و یا پنجره‌های خلیجی وجود دارند انگار مشکلی در خانه پیش می‌آید. با طراگاه همراه باشید تا بیشتر در مورد پنجره‌های خلیجی و طراحی پرده و دکوراسیون و طراحی پرده‌ها بیشتر اطلاعات بگیرید. 

ذخیره عکس
طراحی پنجره‌های خلیجی

پنجره‌های خلیجی به پنجره‌هایی گفته می‌شود که صاف نیستند، انحنای درونی و بیرونی دارند. برای این نوع پنجره‌ها حیف است که از پرده‌های تخت و یک نواخت استفاده شود. چرا که جلوه‌ی آن‌ها از بین برده می‌شود. چالش اول برای چنین پنجره‌هایی طراحی میله پرده است. با توجه به محدودیت‌های موجود، ایده‌ی استفاده‌ی سه میله در این نوع پنجره‌ها بسیار مناسب و منطقی به نظر می‌رسد. قطعاً راه ساده استفاده از یک میله پرده‌ی سرتا‌سری است. اما این راه ساده، بهترین راه برای قرار دادن پرده در چنین مکان‌هایی نیست.

ذخیره عکس
طراحی پنجره‌های خلیجی

اگر پنجره‌‌های خلیجی به‌طوری بودند که ارتفاع زیادی داشتند، حتماً باید پرده‌ها به نوعی باشند که برای هر قسمت از پنجره امکان جابه‌جایی وجود داشته باشد.

ذخیره عکس
طراحی پنجره‌های خلیجی

اگر چنین پنجره‌های خلیجی را در اتاق‌خواب خود داشتید، شما یک فرصت بی‌نظیر را بدست آورده‌اید. می‌توانید از این فضا برای خواندن کتاب استفاده کنید. یک میز کوچک در عمق و مبلی به سمت تخت‌خواب می‌تواند ایده‌ی خوبی برای طراحی باشد.

ذخیره عکس
طراحی پنجره‌های خلیجی

اگر پنجره خیلجی شما مورب نبود و یک فضای مکعب گونه داشت. شما در این حالت به چهار پرده نیاز دارید. فضای اضافی درون این پنجره‌های خلیجی‌ بسیار برای صبحانه خوردن و یک فضای گپ‌و‌گفت صبحگاهی می‌تواند مناسب باشد. 

ذخیره عکس
طراحی پنجره‌های خلیجی

اگر در طراحی منزل خود به دنبال تقارن هستید. فضای پنجره خلیجی بسیار می‌تواند برای اعمال طراحی مناسب باشد.  قرار دادن مبل در فضای داخلی پنجره خلیجی نیز می‌تواند راهی برای افزایش فضای درون خانه باشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از روپوشی برای پوشاندن میله‌های چنین پنجره‌های خلیجی باید هوشمندانه و مبتکرانه باشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در خانه‌های سنتی، نباید زیاد بر روی پنجره مدرن خلیجی کار صورت بگیرد. در این نوع مکان‌ها بیشتر به سمت فضای داخلی متمایل شوید تا یک فضای بیرونی! 

ذخیره عکس
طراحی پنجره‌های خلیجی

پنجره‌های خلیجی را با قرار دادن چندین وسیله به مکانی دلنشین تبدیل کنید. این فضا‌ها برای مطالعه و وب‌گردی بسیار دلنشین هستند و افراد قطعاً در چنین فضا‌هایی احساس راحتی می‌کنند. طراگاه را همراه با پنجره‌های خلیجی به یاد داشته باشید.

 

کانال


بازدید : 28,555 بار

04 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاپنجره خلیجیپنجرهفضاپردهمیله پرده

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 01:05