طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

بهرام شکوهیانمحمد غفاریشرکت رویا طرح داخلیامیر قاسمیرضا نجفیانحمید عرفانیانمهدی علیرضاییحبیب الله نیکنامیعلیرضا شرافتیصفورا شریعتیاکبر تقی زادهzahra sadeghi
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون اتاق‌های نشیمن مدرن

چگونه اتاق‌های نشیمنی چشم‌گیر و مدرن داشته باشیم؟

بازدید : 187,714 بار

08 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اتاق‌نشیمن بخشی از خانه شما است که اغلب بیشترین وقت‌تان را در آن می‌گذرانید. استراحت، گفت‌و‌گو با اعضای خانواده، پذیرایی از دوستان، تماشای تلویزیون وبسیاری از فعالیت‌های مشابه دیگر در این بخش از خانه اتفاق می‌افتد. پس طبیعی است که بخواهید اتاق‌های نشیمن‌تان به‌روز باشند و از حضور در آن احساس تازگی کنید. در ادامه پیشنهاد‌های طراگاه را در زمینه‌ی دکوراسیون اتاق‌های نشیمن را بررسی می‌کنیم.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌های نشیمن مدرن

بسته به نوع ساخت و سبک معماری خانه باید چیدمان متفاوتی را برای اتاق‌های نشیمن در نظر گرفت. این که موقعیت اتاق‌نشیمن شما نسبت به سایر فضاهای خانه کجا است، چه قدر وسعت دارد، از چه رنگی برای کف و دیوارهای اطراف استفاده شده، همه‌و‌همه در دکور کردن اتاق نشیمن نقشی حیاتی دارند. پس اگر دکوراسیون خاصی مد نظر دارید ولی امکان اجرای آن درخانه‌تان وجود ندارد، آن را فراموش کنید! همین الان به اتاق نشیمن‌تان بروید، برآوردی کلی از فضای آن به دست آورید و دست به‌کار شوید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اتاق‌های نشیمن با پنجره‌هایی در ابعاد بزرگ بی‌اندازه مناسب‌اند برای آن که مبلمانی راحتی در کنار پنجره‌ها بچینید و به تماشای منظره شگفت‌انگیز بیرون بنشینید. اگر پنجره‌ها سرتاسری باشند بهتر است مبلمان را نرم و براق انتخاب کرده به گونه‌ای که در طول روز نور خورشید را در خود جذب کرده و به هنگام شب در زیر نورهای داخلی جلا و جلوه خود را نمایان کنند. می‌توانید برای تعریف فضایی مخصوص نشیمن از یک قالیچه برای زیر مبلمان بهره گیرید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر از سقف خانه‌تان می‌توانید چشم‌اندازی به بیرون داشته باشید، بهتر است مرکزیت دکوراسیون اتاق‌نشیمن را درست در زیر آن در نظر بگیرید. برای داشتن اتاق‌نشیمنی اختصاصی‌تر می‌توان با گذاشتن یک کتابخانه یا ویترین عمودی، ارتباط نشیمن را با سایر فضاها محدود کرد. البته شما می‌توانید برای داشتن دکوراسیونی دلخواه و انتخابی، سبک فرانسوی را برای اتاق نشیمن‌تان امتحان کنید. در این صورت همه چیز تا حدودی خودمانی به نظر خواهد رسید. چون می‌توانید به راحتی رنگ‌ها را عوض کرده و هروقت که خواستید وسایل را جا‌به‌جا کنید. یک نقاشی زیبا بر روی دیوار سفید نیز چهره‌ی این سبک را تکمیل خواهد کرد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر اتاق‌نشیمنتان وسعت دارد و اطراف آن را دیوارهای سفید فراگرفته، استفاده از یک کاناپه سرتاسری بژ می‌تواند پیشنهاد خوبی باشد و به فضای شما جلوه‌ای کلاسیک خواهد داد. همچنین دکوراسیون اتاق‌نشیمن شما می‌تواند به میثاق‌های طراحی گذشته وفادار بماند؛ با استفاده آگاهانه از چوب و بتن.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

راهکارهای طراگاه را به کار بندید و اتاق‌های نشیمن‌تان را به فضاهایی زنده برای زندگی تبدیل کنید.


بازدید : 187,714 بار

08 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هااتاق‌نشیمندکوراسیونمدرنپنجرهمبلمان

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:42