طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

فرهاد علیزاده افشارندا عاشوریانSomayeh Ahemehشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)سحرناز سلیمانی پاکرضا صیادیاننگار محمدیمحمد فخری داریانامین جعفری منشمرتضی صادقیمهرداد زواره محمدیkaveh maleknejad
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده‌هایی تازه برای جشن‌های تابستانی

چگونه جشن‌های تابستانی را در فضای باز برگزار کنیم؟

بازدید : 18,064 بار

07 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

از بهترین کارهایی که می‌توان به‌هنگام مراسم و عروسی‌های تابستانی ترتیب داد، برگزاری آن‌ها در فضای باز و در کنار طبیعت و رنگ‌های زنده است. در این میان چادرها و خیمه‌های عروسی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا این اتفاق زیبا را در هرجا که می‌خواهید برگزار کنید. این چادرها قابلیت برپایی در مکان‌های مختلف را داشته و می‌توانند ترکیب زیبایی از خودمانی بودن و زرق‌و‌برق داشتن را به نمایش بگذارند. طراگاه شما را با این چادرها بیشتر آشنا خواهد کرد.

ذخیره عکس
جشن‌های تابستانی

درست مانند جشن‌های داخلی، یک مراسم در فضای باز نیز می‌تواند از انواع رنگ‌ها به‌عنوان تم اصلی استفاده کند. سفید رنگی است که معمولا به‌عنوان رنگ اصلی ترجیح داده می‌شود. زیرا تازگی، روشنایی و ملایمت به همراه دارد. خیمه‌های عروسی با رنگ سفید همچنین در کنتراست با محیط اطراف قرار می‌گیرند، برای مثال اگر باغ یا فضای سبزی در اطراف وجود داشته باشد، آن چشم‌انداز به‌خودی خود، بخشی از دکوراسیون مراسم می‌شود؛ واقعا نیاز به رنگ مکمل دیگری نیست.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

برای داشتن دکوراسیون رومانتیک، از روشنایی‌های زینتی در درون چادر استفاده کنید. آن‌ها می‌توانند از بالای خیمه‌ها آویزان شوند و به‌همراه چند لوستر چشم‌گیر روشنایی داخل را تکمیل کنند. اهمیت روشنایی به‌خصوص در هنگام غروب آفتاب که بهترین منظره‌ها در بیرون وجود دارد اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در این مورد می‌توانید از روشنایی‌های محصور شده در فرم‌های مختلف استفاده کنید. شمع‌ها می‌توانند ایده‌ی خوبی باشند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

یک ایده‌ی جالب، اضافه کردن خیمه به یک دیوار یا حصار است. در این حالت چارچوب کلی توسط ساختارهای موجود تعیین شده و تنها کافی است سقف را چادر بزنیم. این فرم به دلیل حفاظت بیشتر از المان‌های موجود، در شرایط آب‌و‌هوایی غیر‌قابل پیش‌بینی توصیه می‌شود. اما شما می‌توانید با ایجاد یک محوطه‌ی چوبی در مرکز چادر و سازماندهی میزها و صندلی‌ها در اطراف آن، یک حال‌و‌هوای دوست‌داشتنی و روستایی به مراسم‌تان بدهید. یک چلچراغ بزرگ با ریسمان‌های نوری انشعاب یافته از آن فضا را رؤیایی‌تر می‌کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

فانوس‌های کاغذی ایده‌ای فوق‌العاده برای چادرهای عروسی هستند. آن‌ها را از ریسمان‌ها یا مستقیما از سقف چادر آویزان کنید و جلوه‌ای رؤیایی به مراسم‌تان بدهید. اما می‌توانید از گل‌ها به‌عنوان المان اصلی دکوراسیون استفاده کنید. می‌توانید مرکز میزها را با گل‌های رنگارنگ تزئین کنید و حتی لوسترها را نیز با گل‌ها تزئین کنید. حتی خود چادر هم می‌تواند با انتخاب زمینه‌ای گل‌دار به این هارمونی بپیوندد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

ایده‌های خود را در مورد دکوراسیون فضای باز با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 18,064 بار

07 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاچادر عروسیجشن تابستانیعروسی در فضای بازخیمهنورپردازیزیباجشندکوراسیونچادر

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:31