طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)سلیمانیداوود آبادیمحمد مهدی فخیمیعلیرضا شرافتیافشین قربانیمحمد اسدالهیnaser movahedشرکت رویا طرح داخلیامین جعفری منشهدی شکریانکمال کمونه
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی مبلمان با صفحات چوبی مشبک

ایده‌ای متفاوت در طراحی مبلمان

بازدید : 104,321 بار

28 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

همه‌ی ما می‌دانیم که در هنگام اسباب‌کشی، جابه‌جا کردن مبلمان حتی اگر سخت‌ترین کار هم نباشد، حتما باید انجام شود. با طراگاه همراه باشید تا ایده‌ی یک جوان انگلیسی را برای رفع این مشکل ببینید.

ذخیره عکس
طراحی مبلمان

 یکی از افرادی که به تازگی از دانشگاه فالموث " Falmouth University"  (یک دانشگاه هنر در انگلیس)  فارغ التحصیل شده است، به فکر طراحی مبلمان متفاوتی افتاده است.

ذخیره عکس

 

ایده‌ی سام وریگلی " Sam Wrigley"، ساخت مبلمانی است که جابجایی آن راحت‌تر و جذاب‌تر باشد.

این مبلمان قابل تنظیم که کریس کراس "Crisscross" نام دارند، به راحتی سر هم می‌شوند، از هم جدا می‌گردند و می‌توان به آسانی آن‌ها را جابه‌جا کرد.
 هدف این پروژه، ساخت مبلمانی است که به جای به دردسر انداختن افراد، زندگی را برایشان راحت‌تر کند. 

چون قطعات این مبلمان از هم جدا است، می‌توانید تقریباً هر وسیله‌ای را مطابق فضای خود درست کنید و زمانی که دیگر به آن نیازی ندارید، وسیله‌ی جدیدی که به کارتان می‌آید بسازید. سوراخ‌های تعبیه شده روی این صفحات، پیش‌ساخته هستند و با کمک براکت‌های فلزی و چندین پیچ و مهره می‌توان آن‌ها را به هم وصل نمود. اندازه‌ی سوراخ‌ها به گونه‌ای‌ است، که وقتی براکت فلزی و یا پیچ و مهره در آن جای می‌گیرد، صفحات در‌ هم محکم می‌شوند و لق نمی‌زنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

جنس براکت‌های فلزی، پیچ و مهره‌ها از آلومینیوم باکیفیت است و به رنگ سیاه ساخته شده‌اند. صفحات چوبی، از جنس چوب و به صورت تخته سه‌لا می‌باشند. این چوب‌ها از جنگل‌های خاصی که گواهی بهره‌برداری دارند، بدست می‌آیند. روی این صفحات با واکس‌های طبیعی مخصوص چوب، که دوست‌دار محیط زیست‌اند، پوشانده شده است. این واکس‌ها به رنگ‌های قرمز، خاکستری‌، سیاه و یا طبیعی و بی‌رنگ می‌باشند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

یکی دیگر از وجه‌ تمایز کریس کراس، صفحات مستطیلی شکل آن است که بعد از جدا شدن، با قرار گرفتن روی‌هم جای کمی را اشغال می‌کنند. به نظر می‌رسد سادگی و کارآمدی این مبلمان، مورد استقبال مردم واقع شده است.

ذخیره عکس
طراحی مبلمان

شما چه ایده‌ای در این باره دارید؟ نظرات خود را با طراگاه درمیان بگذارید.


بازدید : 104,321 بار

28 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیون منزلطراحی دکوراسیون داخلیطراحی وسایل منزلطراحی داخلیدکوراسیون داخلیایده در طراحیطراحی مبلمان

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:16