طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

اسماعیل سحاب رحمن پناهسامسونگ samsungzahra sadeghiرضا جعفری نژادافشین قربانیرضا صیادیانآرش غلامعلی طهرانیپمپ ابارا ابارابهرام قربانیابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)پویا ریاضی خواهروناک رافت
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی خلاقانه در فضای داخلی آپارتمان

ایده‌هایی خلاقانه و متفاوت برای فضاهای داخلی

بازدید : 26,681 بار

28 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در زندگی تمام انسان‌ها تمایل دارند که منزلی زیبا و ایده‌آل با توجه به خواسته‌ها و نیازهای خود داشته باشند، تا بعد از یک روز کاری پرمشغله در آن به استراحت بپردازند. با طراگاه همراه باشید تا به بررسی طراحی خلاقانه فضاهای داخلی آپارتمانی کوچک بپردازیم.

ذخیره عکس
طراحی خلاقانه در فضای داخلی آپارتمان

زوج جوانی برای جانمائی وسایل آپارتمان خود با کمبود جا در تمام فضاهای داخلی برای وسایل خود مواجه بودند، آن‌ها با کمک گرفتن  از نظر طراحانی خوش ذوق دست به طراحی و نوسازی آپارتمان خود زدند. متراژ این منزل حدود 103 مترمربع است، که برای محل آسایش و آرامش زندگی خود نیاز به طراحی داخلی خلاقانه بعضی از فضاها داشتند. شرکت طراح با بررسی نیازهای اولیه این خانواده، دست به طراحی داخلی خلاقانه‌ی فضاهای چند منظوره داد، و در نهایت منزلی با ویژگی‌های شگفت انگیز برای زندگی این خانواده مهیا شد.

ذخیره عکس

 این خانواده تمام فضاهای داخلی منزل شامل  آشپزخانه‌ای کامل، یک حمام بزرگ، یک سینمای خانگی، یک اتاق بدن‌سازی، یک فضای دوستانه برای دور هم نشستن اعضای خانواده و  فضای زیاد برای انبار نیاز داشتند. حال نگاهی  به برخی از ویژگی‌های کلیدی این آپارتمان می‌اندازیم. به دلیل فضای کم در این منزل تغییر در طراحی فضای وان حمام  و تبدیل آن به  کاناپه‌ای ساده یکی از طراحی‌های این منزل است. اینکه چه میزان فضا را در محیط داخلی خانه‌ی خود به فضای ورزشی اختصاص دهید، بستگی به داشتن متراژ خانه دارد. برای طراحی فضای داخلی این منزل بهترین راه حل استفاده از قلابی در سقف بوده که امکانات ورزشی را نصب کنند و در صورت عدم استفاده هم قابل جمع‌آوری باشد.

برای تماشای تلویزیون افراد این خانواده با کمبود فضا مواجه بودند، با  قراردادن دیواری ساده جلوی فضای آشپزخانه، فضای نشیمن و تماشای تلویزیون در این منزل به وجود آمده است. طراحی فضای قراردادن رخت‌خواب برای مهمانان یکی از مشکلات این خانواده بود،که با طراحی ساده این مشکل حل شد. پیش‌خوان فضای داخلی آشپزخانه می‌تواند یک میز باشد، ولی در زمان آشپزی، سینک و تخته خرد‌کن را می‌توان نمایان ساخت.  

ذخیره عکس
ذخیره عکس

هم‌چنین سایر ویژگی‌های افزوده نظیر کابینتی که داخل فضاها مخفی می‌شود وجود دارد. فضای داخلی انبار در این منزل یک آیتم‌های ضروری بود، که از این روی انبار های مخفی در در کف زمین ایجاد شد.

ذخیره عکس
طراحی خلاقانه در فضای داخلی آپارتمان

شما هم ممکن است که در فضای داخلی منزل خود با کمبود فضا مواجه باشید. طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما است.

 

              


بازدید : 26,681 بار

28 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی فضای داخلیطراحی فضای داخلی آشپزخانهطراحی فضای داخلی انبارمحیط داخلی- طراحی فضای داخلی حمام

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 01:06