طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

الهام صحافیامید حیدری پوریکمال کمونهبهمن احمدیمرضیه مجدالاشرافیAbolfazl Nabaviرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییمحمد فخری داریانپرهام شکوهیمرتضی سیاسرSomayeh Ahemehمهدی مصلحی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده هایی مدرن برای دکوراسیون هنری دیوار

چگونه دیوار خود را به سبکی هنری دکور کنیم؟

بازدید : 135,473 بار

06 مهر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

شخصی سازی دکوراسیون از جمله مواردی است که علاوه بر داشتن محدودیت های گوناگون، ذوق و سلیقه بسیار می طلبد. از آنجایی که بسیاری از ما، خود، طراح خانه هایی که در آن زندگی می کنیم نیستیم، طبیعی است که دوست داشته باشیم بخشی از فانتزی ها یا خلاقیت های خود را به هنگام دکوراسیون داخلی و با تسلط کامل خود ‍پیاده کنیم. یا شاید بخواهیم بخشی از خانه را به کانون توجه بصری خود و مهمانان بدل سازیم. یکی از بهترین راه ها برای حصول این اهداف، تدارک یک دیوار به سبکی هنرمندانه است. تا آن جا که به شخصی سازی مربوط می شود بی شمار ایده در این زمینه وجود دارد. طراگاه چندتایی از آن ها را به اتفاق شما مرور می کند.

ذخیره عکس

حتمن تا به حال ایده نظم در بی نظمی به گوشتان خورده! نمود دکوری آن، شکل ها و بافت های درهم تنیده ای است که در بی نظمی ظاهریشان، کلیتی منظم را ایجاد کرده اند. مثلن چوب های خیزرانی که در مقیاس قابل توجهی از یک دیوار به صورتی تصادفی در هم تداخل می کنند و با خلق دینامیسمی مدرن، چشم ها را به خود خیره می سازند.

ذخیره عکس

گل ها و محصولات گیاهی همواره از موارد پرکاربرد در تزئین دیوارها بوده اند. ساقه های بامبو نمونه محبوب این مدعاست. می توانید دو یا سه شاخه از آن یا گیاه های مشابه را بردارید و آن ها را در گلدان های باریک و مخصوصی که دارای منفذهای هوا در دو طرف خود هستند قرار دهید. این گلدان ها مخصوص آویختن از دیوار بوده و می توانید تعدادی از آن ها را با چیدمانی خلاقانه و نورپردازی تأکیدگرانه در مرکز توجه قرار دهید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

راه دیگر برای داشتن دیواری شخصی و هنرمندانه، تهیه کلکسیونی از یک شیء خاص، مثلن بشقاب است.

می توانید بشقاب هایی از یک جنس ولی در رنگ ها و اندازه های متفاوت بردارید و آن ها را در الگوهایی منظم و با تعدادی قابل توجه بر دیوارتان قرار دهید. به یاد داشته باشید که در همه دکورهای دیواری باید رنگ دیوار را با رنگ اشیاء در کنتراستی مناسب قرار دهید تا خوب به چشم بیایند.

ذخیره عکس

اما اگر به دنبال طرحی منحصر به فرد و به معنای واقعی کلمه آرت ورک (“(Artwork  هستید، بشقاب ها را چندان هم منظم نچینید! می توانید انبوهی از بشقاب ها و کاسه ها را در سایزها و رنگ های متنوع به شکلی فضایی و در استایلی پسامدرن کنار هم بچینید و تا مدت ها الهام بخش دیگران شوید.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر چندان میلی به طرح های پیچیده ندارید، از سادگی مدرنیته کمک بگیرید. ترکیب سیاه و سفید همواره ترکیبی شیک و مستقل از زمان خواهد بود و به بهترین نحو ممکن جلوه مینیمال دکور مدرن را به نمایش خواهد گذاشت.

ذخیره عکس

و در ‍پایان، همیشه می توانید روی سمفونی رنگ ها حساب کرده و راه های جدیدی برای ترکیب پالت های مختلف و به چرخه انداختن آن ها در دکور زندگی پیدا کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراگاه در معرفی ایده های مدرن همواره در کنار شماست.


بازدید : 135,473 بار

06 مهر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیون دیوار هنریآرت ورکدیوار هنری مدرن

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 00:55