طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

نیلپر info@nilper.irنادیا خوشخویمرضیه مجدالاشرافیابزار تونل جهانmohammad marvastyامین جعفری منشsina kamali tabriziناهیده تقویالهام ضیاءآبادیمنصور اجلیboshra javaheriامید ضرغامی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چگونه پیمانکاری مجرب برای بازسازی منزل خود بیابیم؟

5 نکته کلیدی برای انتخاب پیمانکار برای بازسازی

بازدید : 41,857 بار

20 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

 سوال اینجاست که چگونه پیمانکاری مجرب برای بازسازی منزل خود بیابیم؟  اگر برای بازسازی منزل خود آماده می‌شوید، ما می‌توانیم کمکتان کنیم. ما در این مقاله لیستی از نکات انتخاب پیمانکاری برای بازسازی را آورده‌ایم که به شما کمک می‌کند تا از آغاز تا پایان پروژه، برای شما یک تجربه‌ی دل‌چسب باشد. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
نکات کلیدی برای انتخاب پیمانکار برای بازسازی

1.    تکالیفتان را انجام دهید
این حلقه هم برای خود پروژه‌تان و هم برای فردی، که می‌خواهید استخدام کنید صحت دارد. شما باید ایده‌ی روشنی از نتیجه‌ی نهایی و بودجه‌ی واقع بینانه‌ای برای هزینه کردن داشته باشید. 
برای یافتن پیمانکار، شما باید بر افرادی که می‌توانند تجربیات قبلی‌شان را که مشابه پروژه‌ی شما است، همراه با نمونه کار نشانتان دهند تمرکز کنید. همچنین سعی کنید فردی را بیابید که معتبر و خوش‌نام باشد.

ذخیره عکس
نکات کلیدی برای انتخاب پیمانکار برای بازسازی

2.    با پیمانکاران مختلف مصاحبه کنید
هنگامی که دو یا سه پیمانکار واجد شرایط پیدا کردید، با آن‌ها مصاحبه کنید. از آن‌ها سوالاتی هم‌چون " آیا تاکنون پروژه‌ای با این مقیاس انجام داده‌اید؟" یا " آیا به توانایی خود درباره‌ی ملزومات کاری ایمان دارید؟" یا " فکر می‌کنید تا چه زمانی این پروژه طول بکشد؟" بپرسید. 
در طی مصاحبه به جواب‌های آن‌ها دقت کنید، تا اعتبار و تخصص‌شان را بسنجید. از آن‌جایی که معمولاً پیمانکاران به منزل شما می‌آیند، شخصی را انتخاب کنید که با او راحت‌ترید و به نظر می‌رسد که قادر به انجام کار باشد.

ذخیره عکس
نکات کلیدی برای انتخاب پیمانکار برای بازسازی

3.    نظرشان را بپرسید 
بعد از اتمام مصاحبه، از پرسیدن دیدگاه‌های صاحب‌نظران در مورد پروژه، خجالت نکشید. این نظرخواهی باید شامل هزینه‌ی مصالح برای بازسازی و برآورد قیمت طبق ساعات کاری باشد. به خاطر داشته باشید که همیشه کم هزینه‌ترین گزینه، بهترین انتخاب نیست.
 بررسی کنید که بازسازی‌ها چقدر مطابق هزینه‌ی شما می‌باشند. مطمئن شوید که عواملی، هم‌چون تجربه و نمونه کارهای موجود را در نظر گرفته‌اید. گاهی ارزش صرف هزینه‌های بیشتر در درازمدت پدیدار می‌شود.

ذخیره عکس
نکات کلیدی برای انتخاب پیمانکار برای بازسازی

4.    همه چیز را در قرارداد بنویسید

هنگامی که پیمانکاری که فکر می‌کنید، بهترین گزینه برای کارتان است انتخاب کردید، شرایط خود را به‌طور قانونی در قرارداد ذکر کنید. این قرارداد باید شامل آیتم‌هایی هم‌چون برنامه‌ی پرداخت ونحوه‌ی فرایند ایجاد تغییر درشرایط پروژه‌ی اصلی باشد. هم‌چنین این قرارداد باید توسط هر دو طرف امضا شود. از آنجا که هیچ‌کس نمی‌خواهد به نتیجه‌ی بد بیندیشد، داشتن یک قرارداد امضا شده برای شما امکان پیگیری قانونی حوادث رخ داده در طول بازسازی را فراهم می‌آورد. به خاطر داشته باشید که افراد واقعاً حرفه‌ای، درک خواهند کرد که نوشتن جزئیات شرایط در قرارداد، به نفع هر دو طرف خواهد بود.

ذخیره عکس
نکات کلیدی برای انتخاب پیمانکار برای بازسازی

5.    انعطاف پذیر باشید

متاسفانه، بازسازی هرگز یک علم دقیق نیست. حتی گاهی اوقات برای بهترین پیمانکاران شرایط غیرمنتظره‌ای مثل آب و هوای نامساعد، شرایط کاری غیرمنتظره پیش می‌آید که سرعت کار را پایین می‌آورد. مالکان باید از نظر بودجه و بازه‌ی زمانی مورد انتظار کمی انعطاف‌پذیر باشند. همان‌طور که گفته شد، این انعطاف باید محدود باشد.

اگر فردی که انتخاب کرده‌اید، پروژه‌ی شما را برای سرمایه گذاری‌های دیگر ، به تعویق می‌اندازد و یا هزینه‌های بی‌اهمیت را به حساب می‌آورد، نباید از این‌که فرد دیگری را برای اتمام پروژه به کار بگیرید، بترسید.

ذخیره عکس
نکات کلیدی برای انتخاب پیمانکار برای بازسازی

انتخاب پیمانکار همیشه یک تصمیم بزرگ است. اما غیر قابل حل شدن نیست. ما در این مقاله لیستی از نکاتی را که برای انتخاب پیمانکار بازسازی ضروری است به شما ارائه کردیم تا بتوانید یک تصمیم آگاهانه بگیرید. 
امیدواریم که این نکات به شما کمک کنند تا بهترین پیمانکار را برای پروژه‌تان انتخاب کنید.‌به نظر شما چه نکاتی برای یافتن یک پیمانکار بازسازی مهم می‌باشد؟  با طراگاه همراه باشید.


بازدید : 41,857 بار

20 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحیبازسازیپیمانکار

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:24