طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

الناز پائیزمرتضی سیاسرامین جعفری منشboshra javaheriتینا شاه محمدیاسماعیل سحاب رحمن پناهميثم ذکرياييسهند چوبانحبیب الله نیکنامیشرکت رویا طرح داخلیداوود آبادیسهند منشی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده هایی برای میز اتاق نشیمن

طراحی میز عسلی مقرون به صرفه

بازدید : 6,688 بار

14 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اگر تا به حال خواسته باشید یک میز عسلی برای اتاق نشیمنتان انتخاب کنید، فهمیده اید که چه انتخاب مهمی می باشد. با طراگاه همراه شوید تا میز عسلی مناسب با اتاق نشیمن خودتان را بیابید .

ذخیره عکس
ایده هایی برای میز اتاق نشیمن

میز عسلی مناسب می تواند ظاهر اتاق نشیمنتان را تکمیل کند و میز عسلی نامناسب می تواند زیبایی چیدمانتان را بهم بریزد. علاوه بر این میز عسلی ، فارغ از اینکه چه چیزی روی آن قرار می دهید، نقطه ی کانونی اتاق شماست. با این که خرید مبلمان قسمت عظیمی از بودجه ی وسایل اتاق نشیمن را به خود اختصاص می دهد، بخش کوچکی را نیز برای میز عسلی کنار بگذارید. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

- به این میز عسلی سه پایه ی شیک و مدرن می گوید: " من باید در اتاق نشیمن شما باشم."  بعلاوه این سه سطح، طراحی میز عسلی تان را ساده و جالب می کند.

- این میز عسلی شاید مناسب یک اتاق نشیمن دوستانه ی خانوادگی نباشد، اما سطح شیشه ای روی آن برای خانه های مجردی دانشجویی کاملا مناسب است. مخصوصا اگر فضا تنگ باشد، شیشه ی شفاف و چارچوب فلزی آن، به اندازه ی یک میز چوبی فضای بصری را اشغال نمی کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

- این میز عسلی کنده کاری شده، بسیار زیباست اما با بسیاری از چیدمان ها هماهنگ نمی شود. نمی توانید این میز را جلوی مبلمانتان تصور کنید؟ اما برای قرار دادن در دفتر کار خانگی تان یا کنار تختخواب به اندازه ی کافی زیبا است. طرح این میز با انواع سبک های چوبی هماهنگ می گردد.

- آیا به دنبال چیزی که بیشتر روستایی و صنعتی باشد، می گردید؟ می توانید همین جا آن را بیابید. این میز عسلی از چوب ساخته شده است و چارچوب فلزی آن با چیدمان اتاق نشیمن صنعتی تان هماهنگ می باشد.

- هیچ چیز مانند کمی درخشش براق سیاه اتاق نشیمنتان را بهبود نمی بخشد. نه تنها این میز، طرح مشبک مراکشی که امروزه در اتاق نشیمن ها بسیار محبوب است را دارد، بلکه، جنس سطح آن  سنگ مرمر درخشنده می باشد. 

- این میزعسلی چرخدار کاملا به درد آپارتمان های کوچک می خورد. این میز به اندازه ای کوچک است که در اتاق نشیمنتان فضای اضافی باقی بماند و چرخ هایش، حمل آن را به اتاق خواب هنگام آمدن مهمانان یا زمانی که به زمین بیشتری برای انجام تمرینات ورزشی نیاز دارید، راحت تر می سازد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

- این میز عسلی حس روستایی به اتاق نشیمن دوستانه ی خانوادگی می بخشد. این میز برای رنگ آمیزی و پازل چیدن و بازی های تخته دار و گذاشتن غذا روی آن، همراه با حفظ زیبایی، به اندازه ی کافی بزرگ می باشد.

- آیا به چیزی کمی مردانه تر و صنعتی تر برای فضایتان نیاز دارید؟ لوله یک گزینه ی عالی برای پایه های میزعسلی است. تنها کاری که باید انجام دهید یافتن یک تخته ی ضایعاتی چوبی برای سطح میز می باشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

- این میز عسلی چوب پنبه ای، یک میز بسیار ساده و مینیمال و عالی می باشد. من می توانم یک بشقاب پنیر روی این میز در اتاق نشیمنم تصور کنم.

- شما این سبک نیمه قرنی را دوست خواهید داشت. این میز عسلی حس نیمه قرنی اتاق نشیمنتان را تکمیل می کند. قفسه ی زیر آن برای انباشتن وسایلی مثل کنترل ها یا مجلات هنگام ورود مهمانان ناخوانده عالی می باشد.

- وقتی به دنبال یک میز عسلی ساده و ارزان می گردید، می توانید از یک میز کوچک گرد سفید بدون اینکه کهنه باشد استفاده کنید، و یک حس روستایی و کلاسیک به اتاق نشیمن ببخشید.

- این میز عسلی دست ساز، احتمالا یکی از آسان ترین میز عسلی های دست سازی است که خواهید دید. تمام اجزای تشکیل دهنده ی آن، یک تخته ی چوبی و چهار پایه ی فلزی می باشد. شما می توانید اندازه ی آن را مناسب با اتاق نشیمنتان تنظیم کنید و سطح و پایه ها را رنگ کنید تا ظاهر زیباتری به آن ببخشید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

- الگوها و طرح ها، هنگامی که در دکور اتاق نشیمنتان بکار می روند، دوست شما هستند پس چرا مبلمانتان را با آن ها هماهنگ نکنید؟ این میز عسلی طرح قبیله ای را خودتان بسازید و شاید به زودی تبدیل به پس زمینه ی تمام عکس های بعدی اینستاگرامتان خواهد شد.

- شاید بین وسایل قدیمی تان باربندهای فلزی داشته باشید، که هرگز استفاده نکرده باشید؛ بهر حال، می توانید با قرار دادن سطح چوبی رنگ شده روی آن یک میز عسلی بسیار زیبا بسازید. این میز برای استفاده در فضای نشیمن و یا حتی حیاط خلوت عالیست.

- گاهی اوقات می توانید بعضی از قطعات ساده را برای ساخت چیزی کاملا خاص و زیبا که در نظرتان استفاده کنید. پایه هایی همراه با یک سطح چوبی یک ترکیب عالی برای یک میز عسلی ساده می باشد.

- یک تخته ی رنگ شده با چهار پایه ی نیمه قرنی، به شما میز عسلی ای را می دهد که حسادت تمام دوستانتان را بر می انگیزد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

- اگر تمام گزینه های بالا برایتان کمی پرهزینه است، این میز شاید ارزان ترین و بهترین گزینه باشد. دو تکه چوب ضایعاتی که می توان آن ها را سمباده کشید و رنگ کرد، به یک جفت جعبه ی شیر ارزان که می توان با رنگ زیبای سفید آن ها را رنگ نمود، متصل شده اند. ساخت این میز کمی تلاش بیشتری می خواهد اما نتیجه ی کار، یک میز زیبا می شود که ارزش صرف وقت را دارد.

- دوستداران رنگ، گوش فرا دهید. با کمی رنگ و چند چرخ کوچک، می توانید این میز عسلی ساده و ارزان را در اتاق نشیمنتان داشته باشید. 

- آیا می خواهید از ضایعات چوبی برای پروژه استفاده کنید؟ چند پایه ی فلزی را برای ساختن این میز عسلی چوبی برای اتاق نشیمنتان بکار ببرید. سطح روی آن شیک و مدرن به نظر می رسد.

ذخیره عکس
ایده هایی برای میز اتاق نشیمن

تجربیات و ایده های خلاقانه خود را برای داشتن میزهایی ساده، با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 6,688 بار

14 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:14