طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمد غفاریآذران پلاستیک azaran-plasticمرتضی صادقیبابک مجدپورسحرناز سلیمانی پاکسپیده بهروزیانیتا  فضلیشرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)مهراد رمضانیسلیمانیامین قشقاییشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی خانه‌ی سبز

خانه‌ی آسترید هیل

بازدید : 56,649 بار

08 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی خانههای سنتی که سازگار با اقلیم و آبوهوای منطقه‌ی خود باشند،  از دیر باز مدنظر طراحان بوده است. اخیراً خانهای زیبا در سنگاپور سازگار با محیط اطرافش طراحی و اجرا شده است. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی خانه‌ی سبز

این ملک شخصی به عنوان مدلی از طراحی پایدار و متفاوت یک خانه‌ی سنتی حیاط‌دار چینی در نظر گرفته می‌شود. در این طراحی بخش‌های مختلف بنابر کاربری آن شامل  فضاهای مسکونی برای صاحب‌خانه  و خانواده‌اش،  فضاهای اداری،  فضاهای تفریحی  به بخش‌های مختلفی تقسیم شده‌اند که از طریق فضاهای باز به یکدیگر راه دارند. می‌توان برای جلوگیری ازاتلاف انرژی، در صورت عدم نیاز این فضاها را سرپوشیده نمود.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

حیاط‌های باز و چندین اتاق داخلی و بیرونی دارای فضای سبز، این مجموعه را تکمیل کرده‌اند و خانه را با فضای اطرافش هماهنگ ساخته‌اند. نحوه‌ی طراحی و ساخت در و پنجره‌ها به گونه‌ای است که ورود گرمای خورشید به حداقل برسد. همچنین دراین طراحی‌، از سقف‌های سبز و دیوارهای سرزنده برای خنک کردن هوا از طریق تبخیر و از یک سیستم جمع آوری آب باران برای ذخیره‌ی آب استفاده شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

نور طبیعی به طور مناسبی از سقف وارد می‌شود،  به همین دلیل نیاز به نور مصنوعی در طی روز کاهش می‌یابد. یک باغ کوچک سبزیجات و گیاهان کافی را برای تغذیه‌ی ساکنین فراهم می‌نماید.

ذخیره عکس
طراحی خانه‌ی سبز

شما برای فراهم آوردن چنین فضاهایی چه نظری دارید. طراگاه منتظر شنیدن نظرشما است.


بازدید : 56,649 بار

08 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی منزلطراحی خانهمعماری منزلطراحی خانه سنتیحیاط خلوتطراحی باغ

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:25