طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمد قديريسجاد اسدیمحمد فخری داریانحمید عرفانیانSomayeh Ahemehحامد شکریانایمان حسومیساربوک sarboukمهدی علیرضاییعلیرضا فخفوریشروین حسینیروزبه عالمیان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

سفری به بوداپست

این شهر را پاریس اروپای شرقی می نامند

بازدید : 244,867 بار

21 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

بوداپست پایتخت کشور مجارستان، یک شهر دوست داشتنی و کاملاً تاریخی با خصوصیات منحصر به فرد است. به طور خلاصه باید گفت که  چشم انداز های این شهر، غذای خوب و معماری آن، این شهر را متمایز کرده است. با طراگاه به این پایتخت کهن نگاهی بیندازید.

ذخیره عکس
سفری به بوداپست

 بقایای با شکوه امپراطوری عظیم ولی کوتاه اتریش- مجارستان  یکی از  نقاط جذب توریست است، علیرغم این که شهر چندین دهه تحت حکومت و قوانین کمونیسم بوده است، دارای بازاری است که به آن پایتخت مدرن اروپا می گویند.  پاساژ های جدید، فروشگاه های زنجیره ای،  فست فود ها و بانک های خارجی در همه جا دیده می شوند.  نمونه ی برجسته ای از  کار آفرینی در قسمت بلوک شرقی بوداپست دیده می شود.

ذخیره عکس

ساختمانها و نقاط جذاب تاریخی آنقدر زیبا هستند که می توان یک تعطیلات طولانی را به آن اختصاص داد. شهر به واسطه ی رودخانه ای که زمانی "بودا" را از "پست" جدا میکرده است، پیاده رو های خوبی دارد علیرغم این مساله یکی از مناطق توریستی، پل زنجیره ای است که با مجسمه های بسیار زیبا تزیین شده است و  گذر گاه های شرق و غرب  شهر را جدا از هم  می کند. دیگر منطقه )ارزشمند شهر کلیسای استفان Stephen’s Basilica( همراه با یک رصد خانه است که چشم اندازی باور نکردنی به شهر دارد. با این حال ساختمان مجلس نیز یک جاذبه مهم است. این ساختمان بر روی یک تپه ساخته شده است و از هر جای بوداپست قابل رویت است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

سایر  نقاط دیدنی میدان اسطوره ها ( Heroes’ Square ) و محوطه ی دژ ( Castle District ) می باشد که بخشی از تاریخ این کشور محسوب می شود. پارک های بوداپست بسیار زیبا هستند اگرچه در اکتبر نمی توان از زیبایی های آن به دلیل سرما استفاده کرد. بوداپست به دلیل چیز های زیادی معروف است ولی  آب و هوای خوبی ندارد.حمام معروف مجاری از جاذبه های این کشوراست ولی در این سفر باید بیشتر وقت خود را صرف  چشیدن و  خوردن غذا ها کرد .

ذخیره عکس
سفری به بوداپست

در کافه نیویورک (  New York Cafe) که قدیمی ترین کافه در بوداپست است دکوراسیون داخلی سنتی و عالی دیده می شود که یک اتاق مطلا با لوستر هایی گران قیمت در آن وجود دارد. در شب هنگام، تنها یک مقصد در بوداپست وجود دارد: رفتن به بار های قدیمی، این نقاط لوکس اغلب دارای گالری های هنری قدیمی، آثار تاریخی و تجهیزات عتیقه است. در بسیاری از آن ها بازی های ویدئویی و نیز تصاویر عمودی متحرک دیده میشود که موجب افزایش پویایی آن شده است. بوداپست را پاریس شرق اروپا مینامند. در این شهر جذاب چیز های زیادی برای دیدن وجود دارد، و البته  زمان و غذای خوب  به ارزش این سفر می افزاید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
سفری به بوداپست

اگر از سفر به این مکان تجربه یا خاطره ای دارید، با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 244,867 بار

21 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:20