طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

عباس اقسامیسلیمانیرضا جعفری نژادرزیتا فتاحیفرهاد علیزاده افشارسینا علیزادهSomayeh Ahemehمهدی جعفری منشحمید نادریایرج اعتصاماکبر تقی زادهعلیرضا فخفوری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون با مضمون نوآوری

بررسی طراحی داخلی شرکت سافولک (Suffolk)، یک شرکت هوشمند سازی ساختمان

بازدید : 20,083 بار

20 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

پروژه‌ای که طراگاه در این مقاله به شما معرفی می‌کند، نمونه‌ای موفق از «طراحی بر اساس ایده» است. ایده‌ی پشت این طرح شعاری تجاری است: «هوشمند بسازید» (Build Smart).

ذخیره عکس
دکوراسیون با مضمون نوآوری

"هوشمند بسازید"، این شعار شرکت سافولک است که باید در طراحی داخلی منعکس می‌شد، به همین جهت طراحان سعی داشتند تا نوآوری و هوشمند سازی را به دکوراسیون این فضا اضافه کنند. اریک هلند،مدیر این مجموعه ،کسی که  پروژه ی محل کار استانتک در میامی را ارائه کرد،اظهار داشت:" ما مفتخر به داشتن سابقه ی همکاری طولانی با ساخت و ساز سافولک هستیم". " وقتی که زمان بازطراحی دفترشان فرا رسید، آنها می دانستند که ما دیدگاه های ارزشمندی خواهیم داشت که برای شرکتشان فرهنگ زندگی را به ارمغان می آورد."یک پلان باز در کنار ازدحام اتاق ها موجب انعطاف پذیری طرح شده است و یک محیط  پویای کار گروهی را شکل می‌دهد.سالن کارکنان شرکت به عنوان یک نقطه برای روابط اجتماعی، و محل برگزاری جلسات غیررسمی و فضای گردهم آیی،عمل می کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 دفاتر کار به طور مرکزی و با نمای شیشه ای بدون چارچوب واقع شده اند.اکثر ایستگاه های کاری که درامتداد پنجره ها واقع شده اند، اجازه ی نمایش گسترده و بدون مانع پروژه های ساختمانی گذشته و در حال حاضر شرکت در سراسر شهر را فراهم می آورند. طراحی داخلی، با کابینت ها و مبلمان سفید سفارشی انجام شده است. رنگ های سفید و خاکستری با مایه هایی از قرمز و زرد همراه شده است. ورود نور طبیعی از دیگر ویژگی های این محیط است که طراحان استانتک آنرا با راهروهای طولانی و چشم اندازهای زیبا به شهر میامی ادغام کرده اند.

ذخیره عکس
دکوراسیون با مضمون نوآوری

این پروژه نمونه ای از تلاش برای استفاده از یک مفهوم در طراحی است، به نظر شما طراحان این پروژه چقدر در این کار موفق بوده اند؟ نظرات و ایده های خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 20,083 بار

20 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:08