طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

رضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجرایینیما کیوانیبابک مجدپورآیدین صادقیطاها رضاییمحمد داوریشرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)فرامرز گشایشیمرتضی سیاسرنازنین سادات ملکوتیحسین نوروزیامیرحسین امیری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

تاثیر عصر دیجیتال بر کتاب‌خانه‌ها

پیشرفت علم و فناوری در قرن بیست‌و‌یکم

بازدید : 126,045 بار

01 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این روزها از کتاب و کتاب‌خوانی به گونه‌ای دیگر صحبت می‌شود که با گذشت تفاوت‌های چشم‌گیری دارد. با پیشرفت علم و فناوری در قرن بیست‌و‌یکم، بهتر است از مطالب روز دنیا با کمک اینترنت و دیگر وسایل پیشرفته ارتباطی جمعی مطلع باشید. در ادامه با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
جذابیت عصر دیجیتال در زندگی روزمره

با سرعتی که ثانیه‌به‌ثانیه دسترسی به مطالب خواندنی ممکن و آسان‌تر می‌شود، می‌توانید از منابع زیادی راجع به موضوعی که در نظر دارید اطلاعات لازم را کسب و به راحتی از آن بهره‌برداری کنید، که البته با گذشته قابل قیاس نیست و این امکان را علاوه‌بر منابع دیگر، کتابخانه‌های دیجیتالی در اختیار ما قرار می‌دهند. کتابخانه‌ی دیجیتالی، کتابخانه‌ای است که نوشته‌ها و اطلاعات ورق‌های کاغذی کتاب‌، روزنامه، مجله یا هر نشریه‌ی چاپی و صحافی شده را به وسیله حافظه‌های مخصوص رایانه‌ای با برنامه‌ریزی نرم‌افزاری در خود نگهداری می‌کند و بسیار کامل و گسترده این اطلاعات را در اختیار جست‌و‌جو‌گر‌ها قرار می‌دهد.

ذخیره عکس
جذابیت عصر دیجیتال در زندگی روزمره

 تنها با داشتن یک خط تلفن و سیستم نه‌چندان پیچیده کامپیوتری قادر خواهید شد، به تمامی سوال‌های خود پاسخ داده، مطالبی را که خواهان دانستن آن هستید بیابید و با تمامی دنیا در آن واحد ارتباط برقرار کنید. یا می‌توان اطلاعات را روی "سی‌دی" و "دی‌وی‌دی" منتقل کرده و توسط رایانه یا دستگاه‌های پخش به مطالب دسترسی یافت.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

البته این توضیحات مختصر برای تشویق شدن خوانندگان این مقاله در نظرگرفته شده، اما باید دانست که کتاب‌های کاغذی و انس داشتن با مطالعه‌ی روزانه با هیچ چیز قابل مقایسه نیست و خواندن یک صفحه از هر کتاب آرامش بیشتری را برای ما به ارمغان خواهد آورد، مخصوصاً در مواقعی که در طبیعت زیبا و آرامش‌دهنده به سر می‌بریم. البته داشتن اطلاعات به‌روز و آشنایی با امکانات رایانه، تلفن همراه و اینترنت، کم کم جز ضروریات زندگی شده، پس اگر تاکنون اقدامی برای آموزش استفاده از رایانه نکرده‌اید بهتر است عجله کنید تا بیش از‌پیش به گسترش دانش خود افتخار کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نظرات خود را با طراگاه به اشتراک بگذارید منتظر نظرات شما هستیم.


بازدید : 126,045 بار

01 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاکتاب‌خوانیکتاب‌خانه دیجیتالطراحی‌های جالبطراگاهطراحی دکوراسیون داخلیجست‌و‌جو‌گر‌هاسیستم‌های رایانه‌ایاینترنتفضای مجازی

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:56