طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

پمپ ابارا ابارامصطفی اذریعلیرضا شریفانساربوک sarboukعلی رضا بندر ابادفرامرز گشایشیطاها رضاییاسماعیل سحاب رحمن پناهشرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)روناک رافتبابک مجدپوربهرام قربانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی به کمک مهندسی فرآورده های چوبی

طراحی فرآورده های چوبی با استفاده از راهکارهای معماری اقتصادی

بازدید : 25,616 بار

28 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

ارزش مصالح بومی در تکاپوی تکنولوژی امروز نه تنها کم نشده بلکه به عنوان راهکاری برای معماری اقتصادی مطرح است.جایزه ی ملی طراحی آمریکا به ارزیابی فعالان این حوزه پرداخته است. با ما همراه باشید.

ذخیره عکس
فن آوری جدید ساخت چوبی

شرکت ایروینگ اسمیت جک (Irving Smith Jack Architects and CDT Consultants)  برای ساختمان های چوبی نوین در ریچموند آمریکا ( Richmond)  برنده اعلام شد. کیفیت بالا در مهندسی فرآورده های چوبی علت موفقیت این گروه ها خوانده شد. شرکت آرتور(Arthouse Architects )  نیز برای پروژه ی خانه ی کاشیوا (Kashiwa house) در نلسن جایزه ی طرح برتر را ازآن خود کرد این پروژه برنده ی بخش نوآوری داخلی شد. ساختمان های مذکور از فن آوری جدید ساخت چوبی بهره جسته اند که حتی رانش های زمین نیز در طراحی آن دیده شده است. اندرو ایروینگ مسئول گروه ایروینگ اسمیت میگوید: "از به کار بردن مهارت های طراحی لذت میبرم خصوصا آنهایی که به حفاظت مربوط می شود. ما به دنبال نوآوری در استفاده از سازه های چوبی هستیم و نکته ی خوب در این زمینه این است که ما با کمک طراحی ارتعاشی راهی برای جلوگیری از آسیب دیدن این سازه ها یافته ایم."

ذخیره عکس
تکنولوژی چوب روکش دار

داوران معتقدند که این خانه از نظر طراحی در سطح کیفی بالایی قرار دارد. قاب های نمایان از مصالح بومی منطقه تامین شده است که ترکیب زیبایی را با بافت بلوط آمریکایی در کف ایجاد کرده است. آمار ها نشان میدهد که جوایز امسال نسبت به سال گذشته دو برابر شده است. دبی فرجی (Debbie Fergie) مدیر ارتقای کیفی سازندگان چوب و یراق می گوید: "پروژه های متقاضی برای شرکت در این رقابت افزایش چشمگیر داشته است".

ذخیره عکس
چوب منبعی تجدید پذیر است که شگفتی زندگی را دوباره به ارمغان می آورد

نظرات خود را همچنان با ما در میان بگذارید. از همراهی شما سپاسگداریم.


بازدید : 25,616 بار

28 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 10:48