طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

user 5اکوآرکمیلاد نصرالهیسارا  کلانتریامیرحسین صرامیمحمد قديريبابک مجدپورميثم ذکرياييboshra javaheriاستیل البرز pr@steelalborz.comSomayeh Ahemehرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجرایی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چگونه برای مشتری جاذبه بسازیم

رابطه طراحی داخلی با مشتری

بازدید : 22,262 بار

04 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

تا کنون به این فکر کرده اید که چه مقدار از پولتان راصرف بهبود فضای داخلی کسب وکارخود می نمایید؟

ذخیره عکس
فاکتورهای موثر در طراحی محیط کسب وکار

مبلمان مدولار یک راه مناسب است ،  چراکه به شما امکان استفاده­ ی چندگانه را نیز می­دهد و بر حسب نیاز می­توانند کوچک یا بزرگ شوند. " تابلوی روحیات " راهی عالی برای کمک به شما جهت ایجاد تصویری مرکب از انتخاب­ های شما از مبلمان وتجهیزات است .

مردم، مردم راجذب می­کنند . ازپنجره ها ، درب­ های شیشه­ ای و محل نشستن خارج از فضای داخلی برای ایجاد یک محیط آرام و راحت و از آن مهمتر، قابل مشاهده، استفاده نمایید. آن را با مبلمان عالی پر کنید و به احتمال زیاد این مکان­ اولین مکانی خواهد بود که مورد استقبال قرار میگیرد و به عنوان واسطه ای برای جلب مشتریان بیشتر عمل خواهد نمود.

انتخاب مبلمان فقط محدود به مبل راحت کنار بخاری نیست ، همچنین درنظرداشته باشید که چه نوع چوب و رنگ مناسب محل کار شماست . صندلی چوبی بالشتکی ویا ساده؟ پارچه یاچرم؟ مشتری شما چه نوعی را خواهد خواست؟

فضای موجود خود را به هنگام شروع و یا نوسازی به دقت برنامه ­ریزی نمایید به طوریکه شما به طور موثری به کار بپردازید . از طرحی که امکان بررسی ترکیب­ های مختلفی از مبلمان را ایجاد نموده وامکان دستیابی به یک ایده­ ی خوب که کدام سبک­ صندلی ، چارپایه ، میز و مبل راحتی دارای کارآیی بهتر بوده، استفاده نمایید . پاب استاف ( Pub Stuff)  سرویس طراحی رایگان نرم افزار برنامه­ ریز به منظور ترسیم نقشه فضای موجود و استفاده از بهترین روش در تقسیم آن ، مطابق با نیاز را ارائه می­کند.

هنگامیکه نوسازی شما به پایان رسید، فراموش نکنید که یک تورمجازی 3 بعدی ازداخل مکان خویش به وب­ سایت تان بیفزایید. مشتریان دوست دارند که درهنگام انتخاب محل جهت رزرو ، آن را مشاهده نمایند.


بازدید : 22,262 بار

04 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 27 April , 17:21