طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سیروس مهراندیشایمان حسومیامین جعفری منشfinnwoodبهمن احمدیساربوک sarboukندا عاشوریانروزبه عالمیانکسری سعادت جوکمیل مهدی نژادسینا علیزادهسلیمانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی و ساخت جاکفشی چوبی

چگونه یک جاکفشی چوبی آسان بسازیم

بازدید : 40,993 بار

15 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

با قرار دادن یک جاکفشی چوبی می‌توانیم از شلوغ شدن فضا با کفش‌ها جلوگیری کنیم. برای ساخت یک جاکفشی زیبا، به یک بعدازظهر آزاد، ابزار کار و توانایی ساخت وسیله نیاز دارید! ارتفاع کفش‌ها، مخصوصا چکمه‌های بلندتان را اندازه بگیرید و با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی جاکفشی چوبی

آموزش ساخت جا کفشی :
در مرحله اول به چهار میله‌ی چوبی نیاز دارید، دو میله‌ی 66 سانتی متری و دو میله‌ی 30 سانتی‌متری دو میله را به سه میله‌ی 30 سانتی متری تقسیم کنید تا شش میله‌ی چوبی 30سانتی متری داشته باشید. سپس سه میله‌ی باقیمانده را به قطعات 45 سانتی متری تقسیم کنید تا شش میله‌ی چوبی 45 سانتی‌متری داشته باشید. انتهای میله‌ها را سنباده بکشید تا صاف شوند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در مرحله دوم بر روی تخته‌ی 66 سانتی‌متری شش نقطه بگذارید. از وسط شروع کنید و در هر دو طرف ادامه دهید. بین هرقسمت 7.5 سانتی متر فاصله بگذارید.

حال در مرحله‌ی سوم،  مرحله‌ی دوم را روی دیگر  تخته‌ی 66 سانتی‌متری انجام دهید. در ادامه سوراخ وسط تخته را پیدا کنید و پیچ را در آن طوری قرار دهید که میله در نهایت محکم شود و سپس تخته‌های 66 سانتی‌متری را طوری روی تخته‌های 30 سانتی‌متری کناری قرار دهید که زاویه‌ی قائم بسازد. برای محکم کردن تخته‌ها از پیچ استفاده کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

یکی از سوراخ‌های تخته را با چسب‌‌چوب  پر کنید و یک میله‌ی 45 سانتی‌متری را در آن قراردهید. برای محکم‌سازی جاکفشی پیچ‌ها را محکم و ایمن ببندید. این مرحله در صورت وجود نیروی کمکی راحت‌تر خواهد شد.

نکته‌: مطمئن باشید که هر بار یکی از سوراخ‌ها را چسب می‌زنید و این کار را در طول یک خط به طوری ادامه دهید که همه‌ی میله‌های 45 سانتی‌متری در جای خود محکم شوند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

مراحل هفت و هشت را روی تخته‌ی 66 سانتی متری دیگر با استفاده از میله‌های 30 سانتی متری کوتاه‌تر انجام دهید. هر سوراخی را که ممکن است باقی‌مانده باشد پرکنید و رنگ بزنید. جاکفشی را در ورودی منزلتان قرار دهید و چکمه‌ها در آن بگذارید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

شما برای جاکفشی خانه‌ی خود نظر خاصی دارید. با طراگاه در میان بگذارید.

 

           


بازدید : 40,993 بار

15 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاجا کفشیطراحی جاکفشیوسایل خانهجاکفشی چوبیساخت جاکفشیآموزش ساخت جاکفشی

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:23