طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

Mahnaz sharifiحمید نادریمهراد رمضانیبلوک سبک لیپرسهراب رفعتامیر قاسمیعلیرضا فخفوریساربوک sarboukboshra javaheriنگار سریع الاطلاقنیلپر info@nilper.irایرج اعتصام
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

درخشش استرالیا در جایزه ی طراحی بار و رستوران 2015

بهترین بار بین المللی در جایزه ی طراحی بار و رستوران 2015 لندن

بازدید : 9,341 بار

18 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

بهترین بار بین المللی در جایزه ی طراحی بار و رستوران 2015  لندن، اولین کارخانه ی تقطیر جدید در سیدنی بود که ساخت آن به سال 1853 برمی گشت.   

کارخانه تقطیر Archie Rose  در خیابان دانینگ سیدنی با طراحی Acme & Co ، در بخش بین المللی سالن های بار، بر سایر رقبای استرالیایی خود، از جمله Travis Walton Architecture  ، Bates Smart  و Grant Amon Architects پیشی گرفت. این یک پروژه بازسازی توافقی برای تبدیل یک سوله ی فولادی نه چندان مطرح به یک نام تجاری جدید برای نوشیدنی و تاسیس یک موسسه ی آموزشی بود. با توجه به بودجه ی محدود و زمان ساخت 12 هفته ای، Acme & Co برای این پروژه مصالحی مقرون به صرفه، دردسترس و با ماندگاری بالا انتخاب کرد. معماران پروژه های ارسالی در جایزه ملی معماری 2015 معتقدند که :

"این پروژه، زیبایی شناسی مبتنی بر اصول است."

"با انتخاب موادی که زیبایی فرآیند و تجهیزات تقطیر را نشان می دهند، طرحی آکنده از احساس ، گرمی و نزدیکی است که سادگی شکل ظاهری و مفهوم خود را افزایش می دهد."

" با وجود عناصرساختاری وموادی با قابلیت استفاده مجدد ومناسب در کنار مواد محکم جدید، پتینه هایی جذاب ساخته شده. درب های کشویی، دریچه ای به فضای فولادی داخلیست. سالن فرآوری سرباز و قسمت بار بدلیل نورگیر بودن و عبور جریان هوا نیاز کمتری به استفاده از تهویه مصنوعی دارند. "

ذخیره عکس
رستوران لوکس The Jane

معماران استرالیایی موفقیت های دیگری هم در جوایز بین المللی کسب کردند. برنده ی جایزه رستوران استرالیا و اقیانوسیه ، رستوران ACME سیدنی با طراحی Luchetti Krelle بودند.  Bond Lounge ملبورن با طراحی HACHEM در قسمت کلوب های شبانه ی استرالیا و اقیانوسیه به عنوان بهترین کلوب انتخاب شد.

جایزه ی بهترین بار از هر نظر به پروژه ی Dandelyan  لندن با طراحی Design Research Studio و جایزه ی بهترین رستوران از هر نظر به رستوران لوکس The Jane  در بلژیک  با طراحی استودیوی پیت بون (Studio Piet Boon ) داده شد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


بازدید : 9,341 بار

18 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:50