طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

حمید نادریعلیرضا شرافتیامین قشقاییfinnwoodاستیل البرز pr@steelalborz.comboshra javaheriهومن بالازادهمصطفی اذریمازیار فخرقاسمیفرهاد علیزاده افشارناهیده تقویایمان حسومی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون اتاق خواب مردانه ( قسمت سوم )

چیدمان فضای استراحت با حال و هوای مردانه

بازدید : 17,288 بار

20 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در ادامه‌ی مطلب گذشته در این مورد، با طراگاه همراه باشید تا نمونه‌های بیشتری را بررسی کنیم.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق های مردانه

دکوراسیون اتاق خواب مردانه ( قسمت اول )

دکوراسیون اتاق خواب مردانه ( قسمت دوم )

کنجکاوی از ویژگی های مردانه است. روح های ماجراجو باید مکانی برای کسب دوباره ی انرژی داشته باشند. این اتاق خواب تیره که توسط معمار جیمز راسل (James Russell Lowell) در خانه ی اوگزلید درایو در بریزبین، استرالیا طراحی شده است، یک حس رازآلود را القا می کند. دکوراسیون سفید و سیاه براق احساس شور و هیجان ایجاد می کند و شما تقریباً می توانید ببینید که صاحبخانه از قهوه و روزنامه ی صبحگاهی اش لذت می برد.

سادگی سیاه و سفید

سیاه و سفید یک ترکیب فوق العاده است که ممکن است دست یابی به آن آسان به نظر برسد. در این اتاق خواب، هندسه با بافت تضاد دارد که یک تاثیر قدرتمند ایجاد می کند. یک طراحی برجسته در یک اتاق خواب، مخصوصاً در اتاق خواب های تاریک که نور اندک است، باید به گونه ای باشد که طراحی پنجره بتواند فضای داخلی را تحت تاثیر قرار دهد.

ذخیره عکس
سادگی

اتاق های تاریک کم نور

این اتاق خواب کاملاً سیاه، یک حال و هوای خاص مردانه دارد. کمبود آشکار نور یک روش برای ایجاد یک طراحی پیله مانند در رنگ های تیره است. 

ذخیره عکس
اتاق های کم نور

در اوج آسمان

این اتاق خواب آرامش بخش، با چوب و کتاب فراوان، برای یک آقا که از فضاهای شهری و تخیلی لذت می برد، عالی است. تختخواب طراحی شده توسط گروه طراحی گرینوئر (Greenauer)، فضا را برای ایجاد حال و هوای رویایی بکار می گیرد. تختخواب به شهر مشرف است، دسترسی به نور طبیعی و باد از مزیت های این اتاق خواب به شمار می رود.

ذخیره عکس
احساس در اوج آسمان بودن

دکوراسیون اتاق یک مرد شخصیتش را توصیف می کند

بر اساس سبک زندگی شما، اتاق خواب می تواند کوچک و راحت، بزرگ و با ابهت یا حتی چیزی جسورانه تر مثل این نمونه باشد. در این سبک برزیلی، طراحان اتاقی را برای یک جوان وکیل مجرد ساخته اند، اتاق خوابی زیبا که با داشتن وان حیرت انگیزش، بیشتر از یک اتاق خواب شبیه به یک حمام آبگرم لوکس می باشد.

ذخیره عکس
اتاق هر فرد شخصیتش را توصیف می کند

الگوهای خنثی

سادگی در دکوراسیون این اتاق خواب مدرن، با تم‌های مردانه تلفیق شده است. رنگ ها و الگوهای خنثی این طراحی را برای آقایان مجرد مناسب ساخته اند. مبلمان به دقت انتخاب شده، طرحی را تشکیل می دهند که به زیبایی مکمل ظاهر کلی این آپارتمان مدرن با یک طرح هوشمندانه از معماران ایرینا مایتنایا (Irina Mayetnaya) و میخائیل گلوب (Mikhail Golub) می باشد.

ذخیره عکس
الگوهای خنثی

سادگی مردانه و نور طبیعی

حفظ سادگی با رنگ ها، مبلمان و نور به معنی ایجاد یک طراحی داخلی است که در آن حس راحتی دارید. برای دستیابی به این حال و هوا، باید جزییات ساخت فضا را در نظر بگیرید، در این اقامتگاه تپه ای طراحی شده توسط (Holland Design House)، طرح خانه منعکس کننده ی مردانگی و نیرو، در عین حفظ سادگی و زیبایی می باشد.

ذخیره عکس
نور طبیعی

فضا را بزرگ تر جلوه دهید

استفاده از یک تکه چوب خام به عنوان تخت و نیز به عنوان دکور، یک ایده ی عالی برای فضاهای کوچک است. در صورت محدودیت فضا، خلاقیت شما را به مسیر درست هدایت می نماید. در این اتاق خواب مردانه، یک تخت تاشو، طراحی شده توسط فان رابرتز (Funn Roberts) برای وینسنت کارتزیر (Vincent Kartheiser) بازیگر را نشان می دهد. تخت تاشو به عنوان یک راه حل عالی برای هر اتاق خواب، یک فضای همه کاره و مردانه ایجاد می کند و خلاقیت، مساحت قابل استفاده را افزایش می دهد.

ذخیره عکس
بزرگتر دیده شدن فضا

اتاق خواب با محیط کار

یک مثال الهام بخش دیگر از چگونگی بکارگیری چوب برای ایجاد محیط شکیل مردانه، اتاق خواب مدرن و همه ی کاره ی پایین است که چوب در آن نقش دکور را ایفا می کند. درون این خانه ی دوبلکس در استکهلم، یک اتاق خواب زیرشیروانی مردانه، با یک گرمای جذاب مشاهده می شود.

 

ذخیره عکس
اتاق خواب با محیط کار

ریشه ی سنتی

آیا طرح های سنتی اتاق خواب را دوست دارید؟ اتاق خواب روستایی با تکیه بر مواد و تم های طبیعی طراحی شده است. یکی از مدهای پارسال اتاق خواب، بکارگیری پارچه و ترکیب آن با چوب در طراحی یک اتاق خواب جذاب برای مردان بود. برخی بر این باورند که مرد باید خودش انتخاب کند، برای استقبال از چنین انتخاب هایی، او باید در محیطی زندگی و استراحت کند که برای مراقبت از ذهن و روح، افزایش سلامت جسمانی و روانی و آرامش روح ساخته شده باشد. انتخاب های هر فرد، شخصیتش را منعکس می کند، بنابراین با دقت انتخاب کنید.

ذخیره عکس
ریشه سنتی

در این مطالب تلاش شد تا با چند تم و نمونه از دکوراسیون اتاق خواب آشنا شویم، اگر نمونه های بهتری از اتاق خواب مردانه دارید، آن را با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 17,288 بار

20 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:52