طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شرکت رویا طرح داخلیمهدی مصلحیرزیتا فتاحیبابک مجدپورمهدی علیزادهمهراد رمضانیسلیمانیسحرناز سلیمانی پاکساربوک sarboukروزبه عالمیانآیدین صادقیkaveh maleknejad
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

15 طرح بسیار عالی شومینه

نگاهی به طرح حای مختلفی از شومینه

بازدید : 36,796 بار

16 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

بدون شک شومینه یکی از جذاب ترین، رمانتیک ترین و برجسته ترین خصوصیات دکوراسیون داخلی بوده و یک جزء ویژه و خاص ازدکوراسیون داخلی هر خانه محسوب می شود. در طی فصل زمستان، محل اصلی جلسات و تجمع افراد بوده و ما در انتظار لمیدن کنار آتش با یک کتاب خوب و یک لیوان شکلات داغ هستیم. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس

به مجموعه ای از  رویایی ترین شومینه های مخصوص دکوراسیون داخلی خانه که امیدواریم روزی یکی از آن ها در خانه ما باشد دقت کنید.

1- این فضای داخلی  یک پوشش مناسب برای  شومینه است که بسیار ظریف و شیک با کاشی های کف " آرت دکو (Art Deco) "  تزیین شده است. ترکیب عناصر تزیینی آرایش یافته حول یک شومینه می تواند دکوراسیونی بسیار رویایی و متمرکز ایجاد کند.

2- فضای نشمین توسط  دبورا گویر(Debora Aguiar) طراحی شده و  یک مدل زیبا از دکوراسیون داخلی الهام گرفته از طبیعت است . ما تابلوی نقاشی طبیعت، دکوراسیون داخلی خاکی شکل و طراحی پوشش شومینه ای را دوست داریم که ارتفاعش تا سقف است.

3- این محل نشمین رمانتیک توسط کاترین ونگ (Catherine Kwong) طراحی شده است. ما طراحی ساده و قوی پوشش شومینه ستونی و تمام سفید رومی را دوست  داریم. این یک تصمیم طراحی فوق العاده با جزییات بته جقه زیبا در امتداد سقف داخلی است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

4- یک شیوه عالی برای نوآوری درشومینه، یافتن یک رنگ مناسب برای رنگ کردن آن است. ما این سایه ذغالی خاکستری مورد استفاده درون  فضای داخلی و دکوراسیونش را دوست داریم و این یک نقطه کانونی جذاب است که باید در نظر گرفت.

5- درطراحی این شومینه دوست داشتنی، سطح فرسوده کاملا نمایان است ولی ما بر این باوریم که این همان چیزی است که موجب بروز کاراکتر و جذابیت در دکوراسیون داخلی فضا می شود. ما عشق خاصی به این آینه بزرگ و نیز طراحی شیکی که توسط سارا رافین کستلو (Sara Ruffin Costello) اجرا شده است داریم.

6- این مرمر سیاه کارارا (Carrara) و دکوراسیون داخلی ساخته شده با آن می تواند نوعی حس آرامش را در بیننده ایجاد کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

7-  داشتن یک شومینه در خانه عجیب نیست ولی شومینه در آشپزخانه می تواند طرح جدیدی باشد. این جا یک قسمت بخش غذاخوری نرم و رویایی است که هر صبح و شب میتوان در آن جا نشست.

8- یک دیواره و شومینه داخلی طراحی شده با آجر قرمز نمایان معمولاً مطلوب است.

9- این شومینه منحصر به فرد در نوع خود بی نظیر است. طرح منحصر به فرد، شکل هندسی و ریزه کاری های بدیع از نکات تحسین برانگیز این طرح دکوراسیون داخلی است  این فضای داخلی از یک رویکرد التقاطی بهره می برد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

12- ما این فضای داخلی معاصر، زیبا و صنعتی را دوست داریم، آرایشی چشم نواز که شومینه را ضرورتا به عنوان یک دیوار تقسیم کننده بین اشپز خانه و اتاق نشمین تبدیل می کند و نگهداری هیزم را که همانند یک جزء طراحی شده به نظر می رسد دوست داشتنی می سازد.

11- این فضای داخلی که توسط کارلوس موتا (Carlos Mota) طراحی شده است، یک مدل  رویایی و جدید از دکوراسیون داخلی را نشان می دهد. استفاده از رنگ، تزیینات توری و البته طراحی دو گانه منحصر به فرد، این فضا را به جایی تجملاتی و راحت تبدیل کرده، در حالی که حس جدیدی را در فرد ایجاد می کند که او را به طرف خود می خواند.

12- انعکاس نور سفید از مرمر کارارا شومینه ظاهری کلاسیک، زیبا و جذاب به اتاق داده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

13- فضای داخلی روحیه بخش، مدیون رنگ های قرمز ، سبز ، قهوه ای و دیواره های زیبای تزیین شده در کنار شومینه است.

14- نوعی احساس منحصر به فرد و جادویی در این فضای صمیمی و ساده دیده می شود. تمام عوامل از تابلویی با رنگ های ضعیف و سقف چوبی نمایان تا  شومینه سفید و نور طبیعی، این فضا را محل آرامی برای برای مخاطب ساخته است .

15- شومینه های مستقل دوست داشتنی در اتاق خواب پاریسی با  خصوصیات ساده و رومانتیک، فضای گرم و جذابی را فراهم می کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

نظرات و ایده های خود را در بازدید : 36,796 بار


16 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:56