طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

بهمن احمدیویدا لطفیسهیل براکامین قشقاییعلیرضا شریفانسوگند عندليبپرهام شکوهیفرامرز گشایشیشرکت رویا طرح داخلیمهدی علیرضاییحسین مژدهیشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

7 ایده برای طراحی قاب عکس

با کمی خلاقیت می‌توان قاب‌های زیبایی در خانه داشت

بازدید : 26,145 بار

30 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

واقعاً نمی‌توان از تاثیر قاب‌ها در منزل به‌سادگی عبور کرد. استفاده از قاب‌های جالب و جذاب در خانه علاوه‌بر این‌که جلوه‌ای خاص به فضای درونی و دکوراسیون داخلی می‌دهد، می‌تواند به‌عنوان یک کاندید برای کادو دادن هم مطرح باشد. با طراگاه همراه باشید تا چند ایده در مورد قاب عکس و طراحی آن را بدانید.

ذخیره عکس
طراحی قاب عکس

طراحی قاب روستایی


 به وسیله قطعات کوچک چوب و چسباندن آن‌ها به دور تا دور عکس، شما می‌توانید یک قاب روستایی داشته باشید. 

ذخیره عکس
طراحی قاب عکس

 یک قاب پنجره بسازید


 با یک طراحی ساده قاب‌ها را به‌گونه‌ای در خانه طراحی کنید، که یک قاب پنجره‌ای داشته باشید. این نوع قاب‌ها همانند پنجره‌ها دستگیره دارند. 

ذخیره عکس
طراحی قاب عکس

قاب‌های گیره‌ای 


در این نوع قاب‌ها، گیره بر روی چوب قرار می‌گیرد و افراد می‌توانند به راحتی عکس خود را بر روی چنین قابی بگذارند و بردارند. این نوع قاب‌ها برای خانه‌های یک عکاس بسیار مفید و جذاب می‌تواند باشد.

ذخیره عکس
طراحی قاب عکس

قاب‌های تلفیقی 


 در این نوع قاب‌ها تنها مسئله عکس نیست، در کنار تصویری که قرار است درون قاب بخورد چندین المان مختلف هم وجود دارد، این نوع قاب‌ها جذابیتی چشم‌نواز دارند.

ذخیره عکس
طراحی قاب عکس

قابی از دل طبیعت

 

 گذاشتن قاب‌هایی که از دل جنگل ساخته شده باشند، در خانه جذابیتی خاص و منحصربه‌فرد به دیوار‌های خانه می‌دهد. توجه داشته باشید که برای ساختن چنین قاب‌هایی نباید روح طبیعت را مخدوش کرد. 

ذخیره عکس
طراحی قاب عکس

قاب‌های معلق 


 نام این قاب‌ها را به این خاطر معلق می‌گذاریم، چرا که عکس‌ها به وسیله‌ی گیره در فضا معلق هستند. این نوع قاب‌ها برای تجدید خاطره، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. تعداد عکس‌ها در این قاب‌ها می‌تواند زیاد هم باشد. 

ذخیره عکس
طراحی قاب عکس

قاب مجسمه‌ای شکل

 

این قاب به این دلیل مجسمه‌ای است، چرا‌که بدون قرار‌گیری عکسی در درون آن هم جالب است و نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند. از  این نوع قاب‌ها بیشتر برای نگه‌داری عکس استفاده می‌شود.

ذخیره عکس
طراحی قاب عکس

با یکدیگر چند ایده در مورد طراحی قاب‌ها در درون خانه‌ها را مرور کردیم.  در این نوع قاب‌ها ملاک رنگ مطرح نیست و بیشتر به ایده توجه داشتیم. ایده‌های بالا به لحاظ سادگی می‌توانند با انواع و اقسام متریال هم اجرا شوند. این مطلب طراگاه را به علاقه‌مندان به قاب‌های عکس و به طور کلی قاب در خانه پیشنهاد بدهید.

 

    کانال


بازدید : 26,145 بار

30 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاقابفضای خانهدیوارمتریالطراحیایده قاب

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 23:03