طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمدحسین صفاریاناسماعیل سحاب رحمن پناهحسین مژدهیShaqayeq Abaszadeبیژن شجاعیشهاب میرزاییانفاطمه براتیایمان رجبیانجمال احمدی شلحهمحمد داوریامیرحسین صرامیایرج اعتصام
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه مردانه

طراحی زیبا در قلب سوهو

بازدید : 9,466 بار

22 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

شاید شما نیز دارای فروشگاه مردانه‌ای باشید که بارها این سوال را از خود پرسیده باشید که چگونه دکوراسیون داخلی فروشگاه مردانه را داشته باشیم؟  ما امروز با مثالی در ارائه این مطلب شما را با طراحی دکوراسیون  فروشگاهی آشنا می‌کنیم. با ارائه خلاقیت و نوآوری طراحی دکوراسیون در فروشگاه‌ها می‌توان مشتریان زیادی را دعوت کرد. این‌گونه طراحی‌ها با توجه به موقعیت فروشگاه و کاربری‌اش اتفاق می‌افتد. کارفرمایی برای تلفیق پیشینه برند کاری خود و ارتباط بیشتر با مشتریان با گروهی طراح فروشگاه جدید دست به کار شده است. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی زیبا در قلب سوهو

یک شرکت طراحی دکوراسیون با همکاری برندی لوکس لباس مردانه‌ی طراحی جدیدی برای فروشگاه آن‌ها انجام داده است و این همکاری نه تنها منجر به تاثیر بر روی قلب و روح مشتری‌های این برند شده است،  بلکه مطابق با سبک و روح مردم محلی می‌باشد.

ذخیره عکس

این شرکت طراحی دکوراسیون توانسته پیوند جالبی بین سبک تاریخی و قدیمی محله فروشگاه و پیشینه‌ی اصل و نسب‌دار برند، برقرار نماید. مدیر معماری و ساخت این شرکت می گوید: " فضای اصلی نیاز به طراحان و انتخاب‌های زیادی داشت، به‌همین علت ما تلاش کردیم تا محیطی را بسازیم که هم جذاب و هم در برابر تغییرات انعطاف پذیر باشد." در تمام قسمت‌های این فروشگاه سادگی با متریال‌های مختلف دیده می‌شود و تمامی فضاها به راحتی برای مشتری قابل تفکیک هستند.فروشگاه مردانه با متراژ حدود 300 متری با استفاده از مواد و بافت‌هایی مثل چوب گردو، فولاد سیاه و بتن روح کلاسیک مردانه‌ی برند را حفظ کرده و در عین حال استفاده از رنگ‌های مات جذابیت اسرارآمیزی به آن بخشیده است.  در طراحی فروشگاه با به‌کارگیری میزهای چوبی و ستون‌های بتنی، صلابت برند به‌ نمایش گذاشته شده و با همراهی ستونهای فلزی و سقف بلند، جنبه ی تاریخی آن به چشم می‌آید.

 اجزای ساخته شده‌ی فروشگاه ازجمله فولاد ضدزنگ، قفسه‌بندی که به ستون‌های ساختمان متصل شده است. اتاق پرو این فروشگاه به صورت فلزی کار شده و نمایش دهنده‌ی هنر و صنعتگری نیویورک می‌باشد.  قفسه‌بندی کفش‌ها و لباس‌ها نمایش‌دهنده‌ی سادگی و سبک مدرن فضا است و به برند اجازه می‌دهد تا مجموعه‌هایش را از طریق یک طراحی کاربردی و انعطاف پذیر تکامل دهد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

مدیر شرکت طراحی می گوید : "با بیشتر شدن مشتریان در سالیان اخیر، آن‌ها از ما خواستند تا فروشگاه  جدیدشان را طراحی کنیم. این برای ما فرصت منحصر به‌فردی درباره‌ی برندهای فعلی و جدید  بوده است." مانند اکثر مجموعه‌های فعلی، فضای جدید باید کارآمدتر و ساده‌تر می شد، که این مساله منجر به سبک‌های ساده و مدرن این فروشگاه با تمرکز بر حرفه و محصولات برتر آن گردید. 

ذخیره عکس
طراحی زیبا در قلب سوهو

برای داشتن چنین فضاهایی کارآمد و زیبا شما چه نظری دارید . با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 9,466 بار

22 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحیدکوراسیون

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:28