طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مرتضی صادقیسینا علیزادهرضا مفاخرسپیده بهروزیعلیرضا فخفوریتینا شاه محمدیعلیرضا شریفانآذران پلاستیک azaran-plasticشرکت رویا طرح داخلیوحید حمزه پورنگار محمدیامین قشقایی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

استفاده از گیاهان در سرویس بهداشتی

نه تنها در دکوراسیون خانه، بلکه در سرویس بهداشتی هم می‌توان از گل و گیاه استفاده کرد.

بازدید : 12,165 بار

01 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

شاید استفاده از گل و گیاه در سرویس بهداشتی برای‌تان عجیب باشد. ولی طراگاه به شما می‌گوید که نه تنها این کار ممکن است، بلکه راهی مناسب برای تزیین دکوراسیون منزل‌تان است.

ذخیره عکس
استفاده از گیاهان استوایی در سرویس های بهداشتی

سرویس‌های بهداشتی، معمولا بهترین فضا را برای گیاهان استوایی فراهم می‌کنند. این فضاها، نور کم و رطوبت بالایی دارند؛ دقیقا مثل پایین درختان انبوه مناطق حاره.  بیایید به این گیاهان نگاهی بیاندازیم؛ گیاهانی که در سرویس‌های بهداشتی بدون پنجره هم خودنمایی خواهند کرد. زمانی که می‌خواهید برای سرویس بهداشتی‌تان گل و گیاه پیدا کنید، به موارد زیر توجه کنید:

  • نور

گیاهان مناسب برای سرویس بهداشتی، نور کمی نیاز دارند. در خانه‌های امروزی، سرویس‌های بهداشتی کوچک ساخته می‌شوند و معمولا پنجره هم ندارند. مطمئن شوید که دکوراسیون سرویس بهداشتی‌تان با نور مهتابی (یا لامپ کم‌مصرف) روشن شود؛ زیرا نوری که این لامپ‌ها از خود می‌تابانند، برای گیاهان مناسب است.

ذخیره عکس
نور مناسب برای گیاهان
  • آب

گیاهان حمام و دست‌شویی باید بتوانند رطوبت زیاد را تحمل کنند. معمولا، گیاهانی که نور کمی می‌خواهند، نمی‌توانند رطوبت را تحمل کنند؛ پس در حمام و دستشویی هم خوشحال نخواهند بود.

ذخیره عکس
استفاده از گیاهان در فضای مرطوب
  • فضا

سرویس‌های بهداشتی معمولا کوچک‌اند؛ پس نمی‌توانید گلدان‌ها را کف‌ آن‌ها قرار دهید. بهترین کار این است که آن‌ها را از سقف آویزان کنید. البته قرار دادن‌شان در قفسه هم گزینه‌ی مناسبی است. اگر سرویس بهداشتی‌تان پنجره دارد، می‌توانید از لبه‌اش استفاده کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون داخلی حمام مرطوب

اجازه دهید پیشنهادی هم برای‌تان داشته باشیم. اگر دوست داشته باشید، می‌توانید از این گیاهان برای سرویس بهداشتی‌تان استفاده کنید:

  • سرخس برگ شمشیری
  • گل شیپوری پیچی امریکایی 
  • گیاه عنکبوتی
  • گیاه برگ عبایی

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از گل و گیاه در سرویس بهداشتی، موضوع این مقاله‌ی طراگاه، تنها یک مورد بود؛ موردی که برای دکوراسیون داخلی منزل، به نظر عجیب خواهد رسید. شما چه نظری دارید؟ چه‌ ایده‌هایی به نظرتان می‌رسد؟


بازدید : 12,165 بار

01 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:28