طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

داوود آبادیصادق صیدبیگیمازیار فخرقاسمیسیروس مهراندیشmostafa ahmadiمهراد رمضانیمحمد اسدالهیAbolfazl Nabaviالهام صحافیرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییاکبر تقی زادهحمید نادری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دفتر کار نیویورکی

نگاهی به یکی از آخرین آثار Essential Design + Build در نیویورک

بازدید : 39,866 بار

07 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحان این اثر یک نمونه از طراحی حرفه ای در بالاترین سطوح را به وجود آورده اند، که منظر مناسب، فضای لوکس و محیط راحت را در کنار هم جمع کرده است تا یک فضای کاری خلاقانه و با طراوت را موجب شود. این فضای کاری با بهره گیری از فن آوری و اصول طراحی توانسته است نیازهای کابران را به خوبی پاسخ دهد. با طراگاه در نگاهی دقیق تر به این پروژه همراه باشید.

Essential Design + Build، یک شرکت طراحی معماری با سابقه در نیویورک است که توانسته بعد از کسب شهرت و اعتبار قابل توجه برای خلق ساختمان هایی از سال 1971، به موفقیت حرفه ای دست یابد. آن ها با مشتریان و سایر شرکای خود در خصوص طراحی، برنامه ریزی و پیاده سازی به منظور دست یابی به نتایج مورد نظر همکاری می کنند.

ذخیره عکس

در میان بسیاری از پروژه های جالب در کارنامه ی این شرکت، آنها اخیراً ساخت و ساز محیط کاری جدید را برای دفتر یک موسسه ی رسانه ای با سابقه در نیویورک در دستور کار قرار داده اند. فضای تجاری پیشرفته که در ساختمان تجاری یونیون اسکوئر ( Union Square ) واقع شده است، مجموعه فضاهای لوکس و مدرن را با فضاهای قدیمی و سنتی در هم آمیخته است. این شرکت به عنوان پیمانکار عمومی پروژه، با شرکت های معماری و طراحی نظیر دان فینک (Dan Fink Studio ) برای ایجاد فضایی استثنایی همکاری می کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
کتابخانه در فضای کار

کارکنان ماهر آن ها که متشکل از طراحان داخلی و معماری، مدیران پروژه، مدیران میدانی می باشند، به طور مرتب نرم افزارهای خود را به روز رسانی کرده و اطلاعات جدید را برای حفظ قابلیت های طراحی و ساخت پروژه های جدید برای مشتریان خود استفاده می کنند. تحت نظارت این شرکت، دفاتر با فضای مناسب و نور کافی ساخته شده است و از این روی منظر های سبز و الهام بخش از پنجره های مختلف طراحی شده است. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

بر اساس گفته ریچ هیلر ( Rich Hiler ) ، رییس شرکت، فضا یک احساس نرم و متفاوت را برای کاربری تجاری ارائه می کند که با چوب گردو و افرا طراحی شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این شرکت با همکاری مالک ساختمان در خصوص بهبود زیرساخت های اصلی که شامل نصب پنجره های جدید است، موفق شد کار را در یک جدول زمانی دقیق به اتمام برساند. نوآوری های جدید که شامل همه زیر ساخت های مکانیکی، الکتریکی، سیستم دیوارهای شیشه ای و کاشی کاری و پرداخت های سنگی است، در این پروژه استفاده شده. با فضای روح بخش و فوق العاده، محیط های راحت و کتابخانه ای، نتیجه نهایی ایجاد یک دفتر نیست بلکه ایجاد یک خانه حقیقی برای شرکت است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

چنین فضایی چقدر با محیط کار شما شباهت دارد؟ اگر ویژگی خاصی از این محیط را می پسندید، نظرات خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 39,866 بار

07 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:26