طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمد قديريایمان رجبیانسهراب رفعتانیتا  فضلیسهند چوبانمحمد اسدالهیلیلا عراقیانمهدی علیزادهآذران پلاستیک azaran-plasticنگار محمدیاکبر تقی زادهبهمن احمدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی مبلمان حصیری

دکوراسیون داخلی با استفاده از مبلمان حصیری

بازدید : 25,730 بار

19 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

علی‌رغم باور عمومی مردم، مبلمان حصیری و چوبی فقط برای استفاده در فضاهای باز نیستند. در واقع، می‌توان این نوع مبلمان را در خانه و به دور از آفتاب هم استفاده کرد. در این مقاله، طراگاه برای‌تان نمونه‌هایی زیبا و منحصر به فرد را به نمایش گذاشته است.

ذخیره عکس
طراحی مبلمان حصیری

چوب‌های ظریف و انعطاف‌پذیر، مواد خوبی برای ساخت وسایل حصیری به شمار می‌آیند. طراحان بسیاری روی انعطاف‌پذیری و مقاومت چوب‌های خیز‌ران کار کردند تا بتوانند ماده‌ای سازگار با طبیعت خلق کنند. با توجه به انعطاف‌پذیری این نوع چوب‌ها، می‌توان دست به طراحی و ساخت وسایل زیادی زد و در عین حال، ظرافت این چوب‌ها را هم به نمایش گذاشت.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از این‌ نوع مبلمان در کنار ساحل یا بالکن خانه‌ای ویلایی، می‌تواند لذت‌بخش و مفرح باشد. طراحی با تاکید بر سادگی و زیبایی حصیر را می‌توان در وسایل اتاق ناهار خوری، کافه، یا در پاسیو(نیازمند توضیح) به‌راحتی نمایش داد. در برخی موارد، طرح‌های ترکیبی با پارچه‌های رنگی هم می‌تواند فوق‌العاده زیبا به ‌نظر آید. این هماهنگی را می‌توانید در نمونه زیر مشاهده کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

ایده‌ی طراحی صندلی حصیری با پایه‌های فلزی، بسیار پرطرفدار است. این ایده جزو مد‌ل‌های فاخر و مدرن به حساب می‌آید. این طراحی‌ها نقطه‌عطفی مشخص دارند؛ با استفاده از حصیر نیمکتی راحت طراحی شده که شکل برگ دندانه‌دار را به خود گرفته است. البته، شاید بتوان به پرهای طاووس هم تشبیه‌شان کرد.

ذخیره عکس
طراحی مبلمان حصیری

شاید زندگی در فضاهای آرامش‌بخش با وسایل ساده و زیبا برا شما هم جذاب باشد. طراگاه برای به اشتراک‌گذاری نظر شما خوانندگان در این زمینه مشتاق است.


بازدید : 25,730 بار

19 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:19