طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

علیرضا شریفانرضا صیادیانداوود آبادیایرج اعتصامShaqayeq Abaszadeرزیتا فتاحیسلیمانیشرکت رویا طرح داخلیعلیرضا فخفوریسهند چوبانسهیل براکایمان رجبیان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

میزهای تحریر شیک با طراحی متفاوت

چگونه دکوراسیون خود را با سال تحصیلی جدید تطبیق دهیم؟

بازدید : 24,592 بار

20 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

سال تحصیلی جدید در راه است و باید علاوه بر بچه ها، دکوراسیون خانه را نیز برای استقبال از آن آماده کنیم. در این میان کارایی وسایل و چیدمانی که  آماده می کنیم حرف اول را می زند. بچه ها نیاز به مکانی دارند که بتوانند در آرامش به تکالیف مدرسه و دیگر فعالیت های مرتبط با تحصیلشان بپردازند. اما مسلمن ترجیح ما این است که این کارایی توأم با زیبایی و تطبیق با کلیت دکوراسیون نیز باشد. اولین چیزی که در این مورد به ذهن می رسد، انتخاب یک میز تحریر مناسب است. در این مطلب به اتفاق، 5 میز تحریر را که با طراحی متفاوتشان دو هدف ما را محقق می کنند بررسی می کنیم. 

ذخیره عکس

میزهای تحریر مسطح ساده

این میزها با ظاهری روان و ساده و طول و عرض مناسب، برای انجام دادن تکالیف، کارهای هنری و حتی فنی بسیار عالی اند. این همه کاره بودن باعث می شود که آن ها را فقط مخصوص بچه ها ندانیم. فضای ذخیره زیادی که این میزها فراهم می کنند، چه از طریق سطح رویه و چه از طریق کشوهای بزرگ اندازه، آن ها را به مطمئن ترین میزها به لحاظ کارایی بدل کرده است. جنس آن ها از چوب مهندسی در ترکیب با آلیاژی از آهن است.

ذخیره عکس
میزهای تحریر مسطح ساده

میزهای راست گوشه شیشه ای

این میزها در واقع میز تحریر نیستند؛ بلکه میزهای عادی ای هستند که برای انجام تکالیف مدرسه عالی اند. یک لایه 12 میلیمتری از شیشه شفاف به همراه صندلی های ذوذنقه ای مدرن، عامل ارتقاء جنبه زیبایی در این میزهاست. اگرچه فضای ذخیره سازی در این میزها وجود ندارد ولی می توان با قرار دادن یک کمد کوچک که با طرح میز مطابقت داشته باشد این مشکل را حل کرد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

میز تحریر لویی

نمونه ای دیگر از میزهای مدرن و شفاف میز مدل "لویی (Lui)" است. در این مدل نیز از یک لایه شیشه استفاده شده، منتها بر روی بدنه ای از جنس چوب آلی و خاکستر طبیعی، به همراه پایه هایی فولادی که به صورت اُریب قرار گرفته اند. این میزها عرض زیادی نداشته و دارای دو کشوی ذخیره سازی در دو طرف اند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

میزهای آینه ای

این میزها با ظاهری فریبا و خطوطی صاف و خالص، کاملن مینیمال و مدرن به نظر می رسند. دو کشوی مخفی که بخشی از چارچوب اصلی میز هستند، فضای مناسبی برای ذخیره سازی ایجاد می کنند. چارچوب اصلی از پنل های آینه ای آبْ فلزی ساخته شده و اشیاء دور و برش را بازتاب می دهد.

ذخیره عکس
میزهای آینه ای

میزهای تحریر چرخان

اما اگر زیبایی و کارایی را توأمان و در بیشترین حد خود طلب می کنید، پیشنهاد آخر ما را ببینید! میزهای چرخان از دو بخش اصلی تشکیل شده و به خاطر قابلیت فشردگی شان با هر فضایی، هرچند هم کوچک تطبیق پذیرند. یک قسمت شامل کمد، کشوها و یک سطح رویه برای جادادن وسایلی نظیر چاپگر یا اسکنر است و حکم یک فضای ذخیره سازی استثنایی را دارد. قسمت دیگر هم مختص کارهای اصلی است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

شما چه ایده هایی برای آماده سازی دکوراسیون و استقبال از سال تحصیلی جدید دارید. آن ها را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 24,592 بار

20 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هامیز تحریرسال تحصیلی جدیدفضای ذخیره سازی

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:15