طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

بهرام شکوهیانSomayeh Ahemehهدی شکریانشیرین دریاباریفرامرز گشایشیسمیه ابراهیمیمنصور اجلیآزاده شاهچراغیساغر صادقیسینا علیزادهشرکت رویا طرح داخلیمحمدحسین صفاریان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی یک آپارتمان رویایی

ایده پردازی و خلاقیت در فضای کم

بازدید : 46,678 بار

07 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

نیاز نیست که خانه‌تان متراژ بالایی داشته باشد. می‌توانید با استفاده از تکنیک‌های دکوراسیون داخلی، بزرگتر نشان‌اش دهید. ولی برای این کار به ایده نیاز دارید؛ چیزی که طراگاه برای‌تان آماده کرده است. چند مدل از این ایده‌ها را تماشا کنید.

ذخیره عکس
طراحی یک آپارتمان رویایی

طراحی خوش ذوق، آپارتمانی با سه فضای خواب را تبدیل به فضایی دو خوابه با امکانات جدید کرده است. تبدیل یک اتاق خواب به فضایی برای نهارخوری و نشیمن این امکان را فرام آورده، که افراد خانواده بیشتر در کنار هم باشند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

قرارگیری گنجه ای بزرگ و فضایی برای حمام در اتاق خواب بزرگ تر نیز،  جز طراحی های مجدد این خانه بوده است. ضمن اینکه، یکی دیگر از نکات حائز اهمیت دراین آپارتمان به کارگیری متریال‌های طبیعی برای داشتن حس آرامش بوده است. نحوه چیدمان مبلمان و دکوراسیون نیز، کامل کننده این طراحی می باشد.

ذخیره عکس
طراحی یک آپارتمان رویایی

شما چه راه‌هایی را برای بوجودآوردن این حس آرامش بخش در فضای زندگی خود  پیشنهاد می کنید. ایده های خود را با طراگاه در میان بگذارید .


بازدید : 46,678 بار

07 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 22 June , 22:47