طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمد فخری داریانسارا  کلانتریuser 5مرتضی سیاسرFarzin Forouzanوحید حمزه پورجواد خداییشرکت رویا طرح داخلینازنین سادات ملکوتیحامد شکریانبابک مجدپورآیدین صادقی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

خانه جان دارد، جانش را تازه کنید

بازسازی خانه الفت در کوچه باغ‌‌های دربند

بازدید : 5,522,259 بار

17 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی و بازسازی این خانه برای افرادی بوده که از هیاهوی زندگی شهری و آپارتمان نشینی خسته شده‌اند و به دنبال آرامش می‌گردند. برای بررسی این مجموعه زیبا با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس

طراحان خوش‌ذوق خانه الفت برای خلق فضایی منحصر به فرد و زیبا، دست به طراحی زده‌اند تا این ساختمان ویلایی به جامانده در میان کوچه‌باغ‌های دربند را بازسازی کنند. خانه‌ای که بوی گل‌های شمعدانی‌اش برای بیشتر کسانی که در دنیای قدیم زندگی کرده‌اند، خاطره‌انگیز است. با تاکید کارفرما برای حفظ ساختار کلی فضاها، طراحی و بازسازی خانه، حیاط و محوطه این مجموعه ی زیبا شکل گرفت.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

براساس نقشه جدید خانه در هر طبقه، طراحی فضاهای خصوصی که شامل اتاق‌های خواب و نشیمن می‌شدند، از فضاهای عمومی آشپزخانه و پذیرایی کاملا تفکیک شدند. در نما هم طراحی بسیار زیبایی از پله و آسانسور اتفاق افتاد و برای داشتن نور طبیعی در بعضی از اتاق خواب‌ها، نورگیرهای سقفی تا بام ایجاد شدند و زیبایی فضا را دوچندان کردند. طراح در تراس‌ها به جای قراردادن نرده‌های ساده‌ی فلزی، نرده‌هایی با طراحی خطوط نستعلیق اجرا کرده است. با این کار، زیبایی خانه دو چندان شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی و دکوراسیون خلاقانه در هر خانه‌ای امکان‌پذیر است. مطمئنا شما هم در زندگی‌تان ایده‌هایی خاص و ناب در این زمینه دارید. طراگاه را در این راه همراهی کنید. 


بازدید : 5,522,259 بار

17 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 03:09