طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

علیرضا فخفوریابزار تونل جهانسینا علیزادهآذران پلاستیک azaran-plasticپمپ ابارا اباراامید حیدری پوریBabak Abbasiلیلا عراقیانسهراب رفعترضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییمرضیه مجدالاشرافیحامد شکریان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طرح هایی برای سال نو

8 تم خانگی که میتوانید در سال 2016 اجرا کنید

بازدید : 6,434 بار

14 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

ایده ها و تم های بسیاری برای داشتن محیط دلپذیر و عالی در خانه ها وجود دارد. طراگاه نگاهی به ایده های متفاوت در حال و هوای سال نوی میلادی انداخته است .

ذخیره عکس
تم خانه ی سنتی

تم خانه ی سنتی: این سبک  از زمان های دور تا حال حاضر طرفداران بسیاری داشته و به عنوان یک هنر عالی برای منزلشان بکارمی برند. این تم پرافتخار در طول زمان، از هنر دنیای قدیم حکایت می کند و در حالی که اتاق ها با مبلمان خاص مزین شده اند، حس لوکس بودن را به نمایش می گذارد. تقریباً تمام اثاثیه ای که فضای داخلی خانه را تشکیل می دهند از لوستر و چراغهای سقف گرفته تا کابینت ها، قفسه ها، تختخواب ها و میزها و صندلی ها نمایانگر ظرافت کلاسیک می باشند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

تم روستایی: این نوع طراحی داخلی بسیار راحت و دنج است و بر زیبایی منسوخ شده تاکید می کند. مبلمان مورد استفاده احتمالا طراحی از مدافتاده ای دارند اما قطعاً به ایجاد یک پناهگاه آرام و منظم کمک می کنند. بسیاری از اثاثیه در این مجموعه مثل میزهای چوبی، چارپایه ها، تختخواب ها، نیمکت ها و میزها بطور طبیعی ساخته شده اند. رنگ آنها از روشن و تیره هستند و به حفظ فضای روستایی ایجاد شده توسط مبلمان کمک می کنند و با لوسترها و لامپ های دیواری نصب شده، یک تم خانگی دوست داشتنی ایجاد خواهد کرد.

تم خانه ی واسط: وقتی سبک سنتی با مبلمان مدرن مواجه می شود، اتحادی به نام واسط رخ می دهد. این تم از مبلمان سبک اواخر قرن 19 بوجود آمده است مثل آباژورها، مبل های راحتی، میزها، صندلی ها و دیگرمبلمانی که نشانگر سبک هنر و صنایع دستی باشند، استفاده می کند. کنار هم آمدن این طرح ها یک تمایز خاص را منتقل می سازد و نشان می دهد که  چگونه زیبایی ساده، صنایع دستی عالی و کیفیت بالا می توانند در ترکیب با هم یکی از بهترین تم هارا بوجود آورند.

ذخیره عکس
تم شهری

تم  شهری: این سبک شما را به طراحی داخلی بکار رفته توسط امریکاییها در اواخر قرن 19 برمی گرداند. رویکرد این تم استفاده از مبلمان ساخته شده از بلوط، چراغهای سقفی کهنه، فانوسهای کلاسیک در بیرون خانه و یک چیدمان کمی پرکار می باشد. به طور خلاصه، بکارگیری این سبک موجب احساس دنج و راحت بودن، بی تکلفی و فضای گرم وآشنا می گردد.

ذخیره عکس

 

تم صنعتی:  یک سبک محبوب دیگر که این روزها تبدیل به یک روش گشته، هنر قرار دادن مواد خام یا به نوعی نمای تمام نشده در طراحی داخلی منزلتان می باشد. در چنین مجموعه ای، یک ظاهر خشن به نمایش گذاشته می شود و بهمین دلیل مبلمان نشان داده شده مثل میزهای قهوه خوری چوبی، مبلهای تک، چراغهای جزیره ای ساخته شده از نیکل براق یا لامپ های کف با روکش برنز خاص برای تکمیل طراحی فولادی و حس فلزی که می تواند محیط شما را جذاب کند، استفاده شده اند و شما طراحی داخلی جدید تری را تجربه میکنید.

ذخیره عکس

تم خانه ی منتخب: تمی است که با هدف یک طراحی داخلی حیرت انگیز با ترکیب تئوری های آزموده شده، ایده های منتخب، سبک های گرفته شده از دوره های مختلف، رنگهای مکمل و بافتها ایجاد شده است. به عنوان یک مفهوم، امکان ترکیب کردن سبک ها با هم به منظور ایجاد یک هنر هماهنگ  تعیین می شود. هر عنصر از این مجموعه، جای مخصوص به خود را با روش خودش برای تناسب زیبا با دیگر عناصر جهت تشکیل تم ، دارا می باشد. اثاثیه ی مربوط به این مجموعه مثل لامپ های کف، چراغهای سقف، صندلی های دسته دار، صندلی های بدون دسته، میزها و غیره به دقت گلچین شده اند تا با دیگر عناصر مورد نیاز برای طراحی هماهنگ باشند وهیچ فضایی بهم ریخته نشود.

ذخیره عکس

 

تم خانه ی مدرن: این نوع از طراحی داخلی می تواند منظور خاصی را برساند. استفاده از رنگها در سبک و تنظیمات بافت آن حداقل می باشد. از نظر مبلمان ، صنایع دستی پیچیده و وسایلی که زیبایی شناسان خلاق می پسندند، بکار می رود. لوسترهای مدرن، آویزهای کوتاه، میزهای بلوط مدرن، میزهای قهوه خوری مدرن، تنها تعدادی از اثاثیه ای هستند که در این سبک خاص خواهید یافت. همچنین گفته می شود که مفهوم این طرح از هنر معرفی شده بین بازه ی زمانی 1920 تا1950 گرفته شده است.

تم خانه ی معاصر: نگاه مناسب، بافت جذاب و پرازعناصر شهری، اینها تنها تعدادی از تعاریف بسیاری است که هنگام صحبت درباره این تم از ذهن شما عبور می کند. این هنر داخلی در جای مطلوب، از اثاثیه ی معاصر مثل صندلی های بدون پشتی شیک و مبلهای راحتی برای اتاق نشیمن، تختخوابهای شکیل برای اتاق خوابها و میزهای خاص که غذاهای کم حجم روی آن سرو می شوند، استفاده می کند. برای نورپردازی، لوسترهای نفیس، آباژورهای زیبا  ولامپ های کف بسیارجالب که بتوانند محیط پیچیده ی ایجاد شده توسط تم را برجسته کنند، انتخاب کنید. سبک طراحی داخلی معاصر، تماماً درباره ی بکار گیری وسایل مد روز در حال حاضر است. علاوه بر اینکه استفاده از بهترین آثار هنری در دوره های مختلف مدرن تا کنون، باعث شده به عنوان بهترین راه حل طراحی داخلی در نظر گرفته شود.

ذخیره عکس
تم خانه ی معاصر

طراگاه فضایی است برای شناخت و معرفی ایده های متفاوت طراحی ، با انتقال نظرات و تجربیات خود ما را یاری کنید.


بازدید : 6,434 بار

14 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 30 May , 03:10