طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شهاب میرزاییانحبیب الله نیکنامیروناک رافتصفورا شریعتیابزار تونل جهانامین جعفری منشمحمد اسدالهیحسین مژدهیعلیرضا شرافتیامین قشقاییمهراد رمضانیمرضیه مجدالاشرافی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون، چیدمان لایه ها

برای دستیابی به یک دکوراسیون خوب و حرفه ای توجه به لایه های بصری، یک ضرورت است.

بازدید : 450,732 بار

24 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

حتی برای علاقه مند ترین افراد به دکوراسیون، پیدا کردن الگوهای ترکیب و تطبیق، یک چالش است ، لایه ها به ما در سازماندهی چیدمان خانه، کمک میکنند، این لایه ها میتواند رنگ دیوار، مبل، فرش و یا هر عنصر دیگری باشند. در ادامه ی این بحث با طراگاه همراه باشید. 

ذخیره عکس

اگر شما همیشه در مواجهه با یک فرد سطحی و تک بعدی قرار بگیرید، این احتمال وجود دارد که که او را سرد و کسل کننده بیابید. همان گونه که برای فضای داخلی فقدان لایه ها میتواند به یک فضای غیرشخصی و ناخوشایند منجر شود. در حالی که ترکیب رنگها و بافتها برای علاقه مندان به طراحی حکم طبیعت دوم را دارد، اضافه کردن لایه ها و الگوها میتواند کمی پیچیده باشد. فضای خود را با استفاده از لایه بندی مناسب و با پیروی از این قواعد، از معمولی به خارق العاده تبدیل کنید :

ذخیره عکس

زمینه ی خنثی:

با ترکیب چند لایه از الگو میتوان به راحتی و بدون رنگ پایه مناسب مشغول شد. مطمئن باشید و به سمت یک پس زمینه خنثی بروید. با یک رنگ خنثی روی دیوارها و کف  شروع کنید و از چند لایه از چاپ برجسته در فرش کردن چند بخش کلیدی مبلمان استفاده کنید. سپس فضای خود را با مبلهای رنگی خنثی، صندلی و میز عسلی برای خنثی کردن اتاق پر کنید. الگوهای برجسته در زمینه ای ازرنگ های خنثی، جادو میکنند.

ذخیره عکس

 

تئوری رنگ:

یک فاکتور مهم، درنظر گرفتن موقعیتی است که الگوهای ترکیبی در کنار یک رنگ اصلی قرار بگیرد. اما به منظور اعمال سلیقه ی خود میتوانید شدت های مختلف از همان رنگ، و یا حتی رنگ های مکمل و یا متضاد را استفاده کنید.

ذخیره عکس

تنوع مقیاس:

جدای از رنگ، نکته ی مهم دیگر، مقیاس است که میتواند بسیار پیچیده تر باشد. توجه بیشتری برای متعادل کردن سبک ترکیبی به خرج دهید. به طور معمول یک فضای بزرگتر یک الگوی بزرگتر است که باید اداره شود. یک طرح برجسته به راحتی میتواند توسط یک مبل کوچک، خراب شود بنابراین مقیاس در هر طرح بسیار مهم است.   

شما نیز از این شیوه تطبیق دکوراسیون میتوانید استفاده کنید و اگر نظر و پیشنهادی در این مورد دارید با ما در میان بگذارید.


بازدید : 450,732 بار

24 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 24 June , 11:24