طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

boshra javaheriعلیرضا شریفانkaveh maleknejadامیررضا امیریسامسونگ samsungشهاب میرزاییانمرتضی سیاسرالهام صحافیرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییوحید حمزه پورسیروس مهراندیشایزدیار اهی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دفتر کار خانگی

چگونه کار را به خانه بیاوریم؟

بازدید : 9,238 بار

22 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

آيا مايليد محل کارتان را به خانه بياوريد؟ نوشتن رمان، پرداخت صورت حساب ها و کارهاي مختلف که افراد مي توانند در خانه ي خود آن ها را انجام دهند. با اين تفاسير هر کس مي تواند اتاقي براي محل کار خانگي خود پيدا کند. هشت عامل را مي توان در مورد تناسب اندازه ي فضا و کسب زندگي برشمرد. در برداشتن این هشت قدم با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
دفتر کار خانگی
  • دلايلي براي مرتب بودن: ما براي ايجاد يک دفتر خانگي هزينه مي کنيم، تا مکاني براي نگهداري اطلاعات و انجام امور اداري روزمره داشته باشيم و اين امر به ما انگيزه مي دهد تا کارهايمان را به موقع و درست انجام دهيم.
ذخیره عکس

 

 

  • اولين چيزي که بايد به ياد داشته باشيم: اندازه ي فضا براي تخصيص به دفتر خانگي بسيار مهم است. بايد بدانيم چقدر از زمانمان را در دفتر کار خانگي سپري مي کنيم تا بتوانيم به اندازه ي درست به اين امر دست بيابيم. وقتي کارمان را هم در خانه انجام مي دهيم فضاي بيشتري نسبت به يک دفتر کار خانگي  معمولي نياز داريم.
  • محلي انگيزه بخش براي دفتر کار: با توجه به عوامل ياد شده، آن ها را با فضايي که در آن طراحي مي کنيم تطبيق دهيم، اين فضا مي تواند يک اتاق کامل يا گوشه اي از فضاهاي ديگر باشد. اين فضا همچنين مي تواند داراي ويژگي هاي برجسته و متناسب با فضاي خانه ي شما باشد و از ساير فضاها تعريف شده باشد.
  • کار کنيم و ديده نشويم: گاهي ترجيح مي دهيم در حين کار ديده نشويم و از مرکز توجه دور باشيم. بايد از مبلمان و وسايلي استفاده کرد که قابل بسته شدن باشند ( درب ها، سبدها و قفسه ها ) تا قسمت هاي مختلف اين دفتر خانگي قابل پنهان شدن باشند. همچنين مي توان از اسباب و وسايل چند عملکردي استفاده نمود. 
  •  مجموعه ي کوچکي از ابزارهاي مورد نياز: بايد کمد هاي کافي براي وسايل مربوط به دفتر کار داشته باشيم تا وسايلي از قبيل؛ چسب و گيره کاغذ در دسترس باشند و از جاهاي ديگر خانه سر در نياورند. کمدهاي تقسيم بندي شده، در مرتب نگاه داشتن اتاق کارتان تأثير به سزايي دارند. در صورت نبود کمد مي توان از جعبه ها يا سبد هاي مناسب استفاده کرد تا همه چيز مرتب باشند.
ذخیره عکس

 

 

  • يک جاذبه ي بصري کوچک: نيازي به زياده روي نيست، حتي يک چوب پنبه ي آويزان شده از ديوار و يا صفحه اي از يک مجله يا عبارتي نگاشته شده در يک قاب مي تواند تأثير زيادي بر اتاق کار بگذارد. تهيه ي يک اتاق کار ارتباط مستقيمي با فضاي ذهني ما دارد. گاهي نياز است چيزي به ما يادآوري کند که الان وقت رفتن به اتاق کار است.
  • جايي براي کاغذ ها: تا زمانيکه يک اتاق کار مجزا نداريم، کاغذ ها و يادداشت ها ممکن است در کمد ها و کشو هاي مختلف پراکنده باشند. بايد محلي مشخص براي نگهداريشان تعبيه کنيم. مي توان آن ها را در طبقه بندي هاي مختلف جاي داد.
  • يک محيط مرتب براي اتاقي با دو کاربري کليدي: محيطي خالي از تشنج و دردسر، اولين چيزي است که ما در دفتر کارمان نياز داريم. چنانچه اتاق کار جداگانه اي داريم؛ يک ميز در گوشه ي اتاق، يک قفسه ي مرتب ديواري و يا يک ميز دو کاره مي تواند ايده هاي خوبي باشند. در صورت نياز به ميز رايانه، آن را طوري انتخاب کنيم که براي نوشتن هم مناسب باشد.

با استفاده از این نکات گوشه ی دنجی برای کار کردن خود بسازید و از آن برای طراگاه گزارش بفرستید. ما همواره پذیرای نظرات و ایده های شما هستیم.


بازدید : 9,238 بار

22 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:51