طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

اسماعیل سحاب رحمن پناهشرکت رویا طرح داخلیرضا مفاخرآزاده شاهچراغیسیروس مهراندیشامیرحسین صرامیاستیل البرز pr@steelalborz.comکمال کمونهمحمد قديريمحمد مرتجیشهاب میرزاییانحمید عرفانیان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

فنگ شویی

این هنر باستانی چین، علمی برای چیدمان و دکوراسیون محیط پیرامون شماست که تعادل، آسایش وآرامش را به محیط زندگی هدیه می کند.

بازدید : 10,484 بار

21 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

فنگ شویی به معنی "باد" و "آب" دوعنصرطبیعت است که درهمه جا گردش وجریان دارند. استفاده ازفنگ شویی برای دکوراسیون وسایل نه تنها به جریان حداکثری انرژی، بلکه به هارمونی زندگی شما نیز کمک می کند. میتوانید ازدستورالعمل های فنگ شویی برای آماده سازی باغ و خانه در فصل پاییز و زمستان کمک بگیرید. با ما همراه باشید.

ذخیره عکس
فنگ شویی

هنریتا هیسلر (Henrietta Heisler)، درشرکت طراحی دکوراسیون داخلی خود درلنکستر(Lancaster)، دارای گواهینامه فنگ شویی است. خانم هیسلرمیگوید که برای یادگیری فنگ شویی تا درجه ی استادی سال ها مطالعه داشته است. او میگوید :« به بیانی ساده ، فنگ شویی براساس نظریه یین یانگ (yin yang)  به پنج عنصر چوب، آتش،خاک، فلز، آب وساکنان خانه وابسته است. فنگ شویی شدیدا به ساختمان وساکنان آن بستگی دارد امادر کل به حذف انسدادهای انرژی که مانع دستیابی ما به اهدافمان می شوند کمک میکند. فضایی که بتوان آن رابه طور کامل فنگ شویی کرد وجود ندارد، اما انجام برخی اصلاحات وایجاد یک وضعیت بهتر براساس فنگ شویی به ما برای رسیدن به اهدافمان کمک می کند » .

مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما در طراگاه هستیم.


بازدید : 10,484 بار

21 آذر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:54