طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مهدی مصلحیAbolfazl Nabaviامیررضا امیریمیثم ذکریاییboshra javaheriشهاب میرزاییانشرکت رویا طرح داخلیبهمن احمدیمحمدحسین صفاریانابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)محمد قديرياکوآرک
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

لمس گرمای دکوراسیون با مبلمان خزدار

چگونه خزها را با دکوراسیون خود تطبیق دهیم؟

بازدید : 25,039 بار

02 مهر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

خزها از جمله متریال های خاصی هستند که در عین گرما بخشیدن به فضا، به برازندگی آن نیز می افزایند. زیاد فرقی نمی کند که از نوع طبیعی آن استفاده می کنید یا نمونه های مصنوعی آن را به کار می گیرید. شاید ترجیح دهید فقط ته مایه هایی از آن در دکورتان دیده شود، یا این که بخواهید در استفاده از آن زیاده روی کنید! در هر صورت خزها امکانات فوق العاده ای را برای برخورداری از یک دکوراسیون لاکچری در اختیارتان می گذارد. از آنجایی که استفاده از خزها عمومن در مبلمان مرسوم است، طراگاه در این مطلب قصد دارد تا نمونه هایی از به کارگیری آن را به شما خوانندگان عزیز نشان دهد.

ذخیره عکس

خزها به عنوان تعلیقات مبلمان به گونه های متفاوتی اضافه می شوند؛ مثلن به صورت رودوزی های نیمکت ها و صندلی ها، روکش های کوسن ها و بالشتی ها و حتی به شکل ‍‍پوست خز مستقل. در یک ست مبلمان نشیمن می توانید با تنوعی از به کارگیری این خزها، دکورتان را مجلل تر از پیش کنید.

ذخیره عکس

در این میان پوست خزها قابلیت تطبیق پذیری بیشتری با محیط داشته و دست شما را برای تغییر دکوراسیون بازتر می گذارند. در اتاق نشیمن می توانید ان ها را بر روی میزها یا عسلی ها بیندازید، یا هر سطح دیگری از دکوراسیون که قابل ‍پهن شدن روی آن باشند.

ذخیره عکس

اما استفاده از آن ها فقط محدود به نشیمن نمی شود. در هر اتاق دیگری مثل اتاق مطالعه یا اتاق خواب می توانید آن ها را روی میزها یا صندلی هایتان قرار دهید. جالب است بدانید که ترکیب خزها با ‍پایه های فلزی یا شیشه ایِ میزها و صندلی ها، کمپوزیسیون دلنشینی از حس سرد و گرم ایجاد می کند.

ذخیره عکس

دسته ای از خزهای پف کرده نیز وجود دارند که به خاطر موهای کوتاه و نرمی فوق العاده شان بی نهایت مناسب صندلی های کوتاه و سایر نشیمن گاه ها هستند.

ذخیره عکس

به عنوان یک پیشنهاد منحصر به فرد می توانید از خزهای بلند برای عسلی ها و صندلی های کوتاه استفاده کنید. انتخاب رنگی مانند قهوه ای تیره در ترکیب با تار و پودهایی طلایی رنگ ظاهری واقعن لوکس به دکور نشیمنتان می بخشد.

ذخیره عکس

اما با یک گپ و گفتِ دو نفره به سبک زمستانی چطورید؟! می توانید خزهای کرک دارِ برفی را بر صندلی هایی با فریم فلزیِ طلایی رنگ بیندازید و با قرار دادن میز کوچکی بین آن دو، ستِ برفی خود را کامل کنید.

ذخیره عکس

این فریم های فلزی حتی تا ‍پای اُپن آشپزحانه نیز به کمک شما می آیند، اما این بار با پایه هایی به مراتب بلندتر و البته خزهایی که باید نشیمن نرمی برایتان فراهم کنند.

ذخیره عکس

اما پیشنهاد آخر، ایده ای است که شاید در کمتر جایی با آن مواجه شده باشید. صندلی های راحتی توپرِ توپی که عمومن با روکش چرمی آن ها را دیده بودید حال لباس خزداری به تن کرده و خود را برای فصول سرد آماده می کنند.

ذخیره عکس

ایده های فصلی دکوراسیون را همچنان با طراگاه دنبال کنید.


بازدید : 25,039 بار

02 مهر 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هامبلمان خزداردکوراسیون گرم

مطالب محبوب »

Saturday , 24 June , 11:26