طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مـــهـکامه کــرمانـیuser 5naser movahedmohammad marvastyرضا صیادیانعلیرضا شریفانمهدی علیرضاییبیژن شجاعیboshra javaheriایمان رجبیانامير احمدي نيامهرداد زواره محمدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی داخلی آپارتمان

ماجرا از یک سفارش کار به مهندس مارینا اونو طراح فرانسوی آغاز می شود

بازدید : 101,503 بار

13 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی داخلی آپارتمان متعلق به یک کارمند که قصد ایجاد تغییراتی در فضای خانه ی خود را داشت، یک واحد مسکونی با مساحت30 متر مربع در محله ای که در آن بزرگ شده بود. مهندس اونو تجربه ی زیادی در طراحی فضاهای کوچک داشت. با طراگاه همراه باشید. 

ذخیره عکس
طراحی داخلی یک واحد کوچک

راهکارهای زیادی برای این دسته ازمشتریان که خواستار بازیابی طراحی داخلی برای یک حس فضایی هستند وجود دارد که در این جا میتوان به فضا، وسایل چند کاره و رنگ برای تغییردر طراحی داخلی فضا ایجاد کرد. همه دوست دارند گوشه ی اتاق را با وسایل و اسباب پر کنند.اما اونو با رها کردن کلی فضای خالی به قطعات موجود اجازه داد تا حضور پررنگ تری داشته باشند و در نتیجه فضایی ساخت که به نظر بزرگتر از واقعیت میرسید. استفاده از اسباب و وسایل به چند منظوره مثل مبلی که کار تخت را هم انجام می دهد،باعث ایجاد فضای مفید بیشتری در خانه می شود. این مثال را می توان در مورد طراحی داخلی میز ناهار خوری و صبحانه خوری هم زد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طیف آبی تیره ومشکی ها باعث تمایز آشپزخانه ی شما با سایر فضاها میشوند و به فضای شما عمق می بخشد. رنگ در طراحی داخلی میتواند تعریف کننده ی فضای کار باشد، دراتاق نشمن نیز رنگ به عنوان ابزاری قدرتمند در فضاهای کوچک فضاها را ازهم متمایز کند. قرار نیست طراحی داخلی دیوارها همیشه باعث تعریف شدن یک فضا باشد، رنگ تیره می تواند اشیا را نمایان کند و با تمایز یافتن در چشم فضا را بزرگتر نشان دهد.

ذخیره عکس

اگراز نزدیک به این آپارتمان نگاه بکنید خواهید دید که اسباب و وسایل زیاد و پیچیده ای وجود ندارند چون بیشتر عناصر در کالبد خانه تعبیه شده اند. این درون ساخته ها برای فضاهای کوچک انتخاب فوق العاده ای هستند زیرا چشم را ترغیب به عبور میکنند، مخاطب آنها را به عنوان بخشی از بنا ثبت میکند و نه به عنوان اشغال کننده ی فضا. کابینت ها شومینه را احاطه می کنند و میز و قفسه ها به دیوار آویخته شده اند، این ویژگی ها با حداقل به هم ریختگی کاربردهای زیادی دارند.

مشابه با این پروژه ها را داشته ایم شما میتوانید با استفاده از ایده های خلاقانه ی این معماران فضای مسکونی خود را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید، با بازدید : 101,503 بار


13 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 01:15